Cfare ke veshur ne kete cast

Diskutime tek 'Moda' filluar nga scadarsko, 11 Oct 2014.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  tuta, bluze
   
 2. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  strece leopard edhe nje triko te gjat :)
   
  ShKoDRaN_PuRo likes this.
 3. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Qenke tu u duk si kaproll me kemb tigri
   
 4. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  :p Kam kemb joshese mu marrsh tligat
   
  Rimseb10 likes this.
 5. Artin

  Artin Papirus rex

  Rehat si nëpër shtëpi... me tuta...

  [​IMG]
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 7. Artin

  Artin Papirus rex

  Qenke veshur hollë... :p

  E gjeta këtë temë para ca ditësh dhe të them të drejtën, është e vetmja që e kam shfletuar të gjithën. Më tërhoqi rivaliteti mes dy vajzave dhe e shfletova, ishte argëtues.
  Ishin grindur, por edhe kishin sjellë foto të bukura.
  Këto kishin ndodhur vite më parë... e tani besoj se janë më të pjekura...
  Jeta vazhdon...
   
  Airbourne likes this.
 8. Guns-N_Roses

  Guns-N_Roses Forumium praecox

  All in black
   

  Attached Files:

 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  edhe te vishesh me dru si ben balle dot te ftohtit te dimrit, prandaj une i kam lene dore te lire. Kam veshur vetem breke (per mos ta ofenduar te ftohtin)
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pata ca euro qe nuk mu <deshen> dhe bera ca investime per kohen e lire....dhe kshu tip sportivi caubojs,m.q-se PALLOSHAT me flamur,dine vetem te bejne akuza DEBILESKE.Ne total kane kushtuar....44 euro.

  7155xJ-XsDL._UY741_.jpg 71wz+wfg8eL._UX675_.jpg
   
  joetisti_ likes this.
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

Shpërndajeni këtë faqe