Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga SkinArt, 7 Jun 2003.

 1. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  aww? Iron Maiden - Halloweed be thy name
   
 2. mare

  mare Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Deshira ime per muziken qe do te me cote per ne banesen e fundit do ishin 1 fare. Dhe kisha deshire ti micsonte nje <deej> i top-alb-radio se i kan deej shum te mire.
  Dhe deej qe do te zgjidhja eshte ALDO.Dhe kisha deshire te micsonet 3 kenge qe jan.
  1){50cent:in da club*
  2){2pac:hit em "up*
  Dhe ne fund do kish qef 1shin ne shqiperi nqs e keni degjuar .
  {$$RUDI$$:100% SHQIPETARE*
   
 3. jim_albanian_morrison

  jim_albanian_morrison Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  do me pelqente qe te me percillnin per ne banesen e fundit me unknown soldier by the doors........
   
 4. insane

  insane Guest

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  i guess..."amazing grace"
   
 5. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Ej po nuk ka gjera me te gezuara ore.Pak kemi rreshqite nga trute ne k'tej jashte shtetit,po duhet të rrime dhe te vrasim mendjen se me ç'kenge te na varrosin(ëuuuuu se me hypen te dridhura)U prish dynjoja me duket,shiko kur ti pjelli mendja ndonjonit per epitafin qe duam t'na shkruajne.
  Po pse me kenge xhanem,kaq shume do gezohen kur te vdesim ne.Yyyyyyyyyyyyyy larg e tutje se dhe kur e kujtoj djerse te ftohta me dalin.Po dal me vrap se me duket vetja si ne varreza.
  Ja po ju pershendes me kenget e grupit Enigma
   
 6. insane

  insane Guest

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  pse ska qene 1 teme "shkruaj epitafin tend?" /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. savage

  savage Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  this is a massive shout out to my main man INSANE. I like your style bruv.......
  Insane in the brain, insane in the membrane!
   
 8. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  November Rain te Guns-ave :cry: :cry: :cry:


  P.S Komlimente hapesit te temes per titullin e temes.Nuk kishte ne qarkullim ndonje titull me te gjate?? :smash:
   
 9. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Pse Insane me gjithe mend ka pasur nji teme te tille(bbrrrrrrrrrrrrrrr me ngjethet mishi).Po mire atehere gjejme tema te tjera me te njejtin subjekt.Ja po filloj une i pari.Veme ne sfond grupin Enigma dhe vazhdojme.
  -Si doni t'ju veshin diten e varrimit.
  -Si e doni arkivolin .
  -A doni t'ju varrosin apo t'ju djegin, dhe hirin t'ua shperndajne ne det ose tek liqeni etj...
  kaq per sot vazhdoni te fantazoni ju tashti se une po shkoj pak per nji vizite tek psikopatlogu.
  Gjeneraaal a i sooolleet gjeneraaaal ku i keeni gjeneralaa eshtraaaat gjeneraaal.
  Ja qofte per hajer tha Met Bega:u shtu dhe nji budall n'pallatin tonë. /pf/images/graemlins/laugh.gif :shrug:
   
 10. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  :lol: :lol: Mistreci!

  Me kredi e more pallatin??? /pf/images/graemlins/laugh.gif Apo me autorizim?? /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 11. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  E pagova mi.E drejta autorit apo jo.Po ti ç'me zgerdhihesh?Vend per tu zgerdhire eshte ky.Ejjjj ketu jemi ne banesen e fundit,ne varreeeeeeee.
   
 12. shine*

  shine* Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Hahaha, e forte kjo /pf/images/graemlins/laugh.gif .
  Une le te me vejne çte duan se nuk do degjoj gje une.
  Per shpirtin tim te vinin "dust in the wind", per shpirtin e tyre te vinin............. :rockband:
   
 13. mostro

  mostro Putraku

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  merre merre çunin ehhhh dhe hajjdeeeee
  çunin moj gushpellumin e....
  jarina jarnane kadal e kadal
  jarina jarrnane
  çunin kaçurrjal....... /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ejj valli sikur te ikni te gjithe ne nje dite atje ke shpia e ere se kina me bo nji disko te forte fare,me tere keto kerkesa qe paskeni /pf/images/graemlins/laugh.gif
  pak a shume daten e e keni venos..qi te pergatitena i cik /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Guest

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  une nje nga kto te katerta do zgjidhja /pf/images/graemlins/laugh.gif nga
  carolina marquez


  Sesso
  amor erotico
  bisex alarm
  big Dj
   
 15. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Gjeneral na i solle gjeneral...,ku i keni gjeneral..eshtrat gjeneral.
  Ho mo s'ka cof njeri ketu kohet e fundit,po presin me k'ndu dynjoja.
   
 16. jim_albanian_morrison

  jim_albanian_morrison Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  well come to the hotel california
   
 17. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  si fillim me "new kid in town" eagles pastaj perseri me eagles.. hotel california.

  ndersa ne momentin kryesor do te doja "parla piu piano" love theme e godfather...
   
 18. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  The phantom of the opera and the mistery of the yellow room.
   
 19. roberto

  roberto Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  I'll be missing you nga Sean Puffy Combs
   
 20. Durrsaku_King

  Durrsaku_King Forumium praecox

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Do isha shume i lumtur sikur te me percillnin me :
  " FUNERAL MARCH " te MANOWAR- ve ose me :
  " IKJE NE ERRESIRE " nga ALBOYS dy pjese te kompozuara per te njejtin kuptim
   

Shpërndajeni këtë faqe