Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga SkinArt, 7 Jun 2003.

 1. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  [ 10. Qershor 2003, 08:14: Mesazhi u ndryshua nga Ema ]

  Ema ca ndryshove se spo kuptoj asgje.?
   
 2. Guest

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Do doja :
  1-Enver Hoxha Tungjatjeta
  2-Himni i Flamurit
  3-Cypress Hill->We Live This Shit
  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
  rikima likes this.
 3. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Te vran o Mitiiii
  Oiiiiiii Oiiiiiiiiiii

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
  rikima likes this.
 4. TONY

  TONY Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  fukara fukara skam as neeeeene as baaba fukara fukara,from ms cekja
   
 5. Guest

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  aman te knojne ca te dun vec tme lene me vdek rehat :mad:
   
 6. Ilir Bllaca

  Ilir Bllaca Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Runaway te Bon Jovit. Esht nje kenge qe Bon Jovi ja ka kushtur shoqes se tij te pare qe iku dhe u nda nga prinderit e saj vetem qe te jet prane shpirtit te saj, Jon, Bon Jovit domethene.
  Ata e donin shum njeri-tjetrin dhe askush nuk mund ti ndahnte. I ngjan pak historise te Romeos dhe Julietes.
  Mua me pelqen shum kjo keng, sidomos perpunimi i kenges ne vitin 2001. E kendon agustike me nje ze qe ta rrengjeth trupin fare.
   
 7. jenaeri

  jenaeri Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Mirupafshim!
  Elton Jon
   
 8. mbretereshe

  mbretereshe Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  IF TOMORROW NEVER COMES te Rowan Kiting sepse kam gjithmone frike se mos vdes pa u thene njerezve qe me rrethojne se sa shume i dua dhe:
  YOU ARE NOT ALONE te Michael Jackson sepse edhe pas frymes se fundit une do te jem ghithmone prane tyre per t'i mbrojtur
   
 9. Feld-Marshalli

  Feld-Marshalli Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  e pershndes ate qe tha para meje po dhe une do te zgjidhja
  november rain- guns n roses
   
 10. Antionline

  Antionline Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  [​IMG]

  [​IMG] Die with your boots on [​IMG]
   
 11. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Kabaja e famshme me klarinete e Laver Bariut..
  ..tinaninaninaaaaaaaaaaaaaaaa... tinina tinina
   
 12. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Muno me leje te ta meshtes icik se edhe une kete preferoj :confused: :cool: :angel:
   
 13. ilva

  ilva Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Chiaro di luna Debussy keshtu dhe njerezit do qetesoheshin dhe ndoshta do ta shohin jeten ndryshe, e do meditojne per te ardhmen.
   
 14. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  dust in the wind nga Kansas
   
 15. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  mendova se nuk kishte nje kenge te tille, kam degju per highway to heaven, po to hell jo!

  :shrug:
  kush e kno?!
   
 16. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  se harrova, kur te vdes une s'do e marri vesh njeri, e pervec qyqes nuk ka per te knu kush...
   
 17. Ela_001

  Ela_001 Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Live and let die to Guns n Roses.
   
 18. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  Heh!! Harv /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 19. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  He ore akoma se keni gjetur se me çfare doni qe t'ju percjellin.Hajde beni kerkesen ketu se po presin dynjoja me na k'ndu tek koka. Po perveç kenges me kerku dhe nji valle a me plotesohet deshira.

  Ps.nxitoni pak se po vjen fët-fëti.
   
 20. alesia

  alesia Primus registratum

  Re: Cfare kenge do preferonit tju vendosnin gjate percjelljes per ne banesen e fundit †

  hihi /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe