Cfare mendimi keni per anetaret e forumit.

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Universal, 26 Jul 2015.

 1. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ahahahah lot lot.
  Tipike kriza te moshes se mesme, ka probleme me veten dhe mendon se ja ka fajin bota. Kam folur njehere me ty shoku dhe e lam qe te evitonim njeri tjetrin per te miren e forumit. Tani ki BURRERINE te mbash ato qe ke thene asgje me pak asgje me shum:)

  @Balahk s'eshte nevoja te sqarohet cdo lloj prerje qe kerkon vemendje duke cenuar ne te dy. Besoj tgitheve u'a pret mendja qe une kam nje jete personale jasht ktij ekranit sikurse mund ta kesh dhe ti. Te mendojne cte duan, rendesi ka shoqeria jone. Respekte.. :D
   
  Balahk likes this.
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ca burrerie ka ai?
  Thote forum leshi,rri nje muaj jasht e futet prape;):D
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Te qete me jane dukur po sqenkan dhe aq ....
   
  Balahk and Dreamer like this.
 4. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  skam ndenj jashte me kishin bllokuar nje muaj e gjysem... natyrisht shpresoj ta bejn edhe me ty duk par fjalorin prej rruspie histerike qe perdor...
   
 5. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  te dukem ne krize????????????? :D ahahahah.... ater mosha e mesme.... :) ti ke krizat identitare te 60 vjecares me jeten te shkuar dem dhe i ke sot qe je 20 vjec....te rpesim ty kur te arrish moshen e mesme...gjithmone nqs e arrin me frekuentimet sociale qe ke, substancat qe perdor dhe mundesit e kontaktit te semundjeve te pasherueshme....

  shoqeria jote me balakh??? po citoj fjalet qe i ek shkruajt nej cuni tjeter ne ket forum "te kam perdorur, te kam drejtuar si kam dasht, te kam shtyre te zihesh e te besh cme ka interesuar mua"... :)
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Meqe eshte muhabeti tek 'e kerkuara', une s'ia kam kerkuar asnjeres. Nja dy qe kane dashur te ma japin vete, i kam refuzuar se jam i turpshem.
  Ah keto vajzat shqiptare! Jane me te mirat e botes e megjithate s'do te mosojne kurre si te "luajne" me djemte...

  (tema) Jane te shkelqyer! Jane te shkelqyera!
   
  hurtlocker likes this.
 7. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  ihihi....
  eve una jam i turpshem :hidhu:
   
  joetisti_ likes this.
 8. katsune

  katsune cherry blossom

  ekzibicionista disa, per te tjeret i kam ende te paqarta mendimet.
   
 9. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  une jam egzibicionist...me pelqen...cte bej :p :kerce:
   
 10. katsune

  katsune cherry blossom

  dakord, nese ndihesh mire ti s'kam c'te them une...
   
 11. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  of course i do :)
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  vajzat luleshtrydhe, djemte gjakmarres ne vetull :)
  une... lakuriq nate.
   
  hurtlocker and Dreamer like this.
 13. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  padyshim STYLISH ....siperfolesi :)
   
  joetisti_ likes this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  gjigant, ne njohuri dhe respekt.
   
 15. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Tan komunista , si disha si jan kshtu.
  Hahahaha
   
  Balahk likes this.
 16. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Pd-iste e thekur
   
  Balahk likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  interesante, clodhes, inkurajues (f & m)
   
  Universal likes this.
 18. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Nuk e di sesi qenkan ber antaret, kur kam qen ne 2011 antaret skishin urrejtje per njeri tjetrin, ose jam gabim un besoj
  Njs dikur kam qen aktive tashti pertoj tjem serish skam mendim tkeq tgjith jan te mir asnje sesht i keq
  nforum hym x tu argetuar e x te heq stresin e dites
   
  joetisti_ and Sweety el like this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  personalitete te ndryshme, mendime te shumellojshme. Te mire!
   
 20. Balahk

  Balahk Locus omnem

  U be kohe qe jam lagruar nga ketu,dhe per kuriozitet jam futur keto dy dite..e po shoh qe disa nga antaret e vjeter kane ikur..disa nga keto te mbeturit,snuk hic..por ka nga te vjetrit qe gezojn akoma respektin tim,si-aki,joetisti :)
  Ndersa nga te rinjt,Tinker.kshu vetem duke e lexuar,trasmeton shume pozitivitet :)
   

Shpërndajeni këtë faqe