Cfare mendoni per lazaratin e ri? http://www.lajm-shqip.com/new/index.php/2017/07/18/shish-zbuloi-la

Diskutime tek 'Tema e ditës, ndërkombëtare' filluar nga klaklakla, 18 Jul 2017.

 1. klaklakla

  klaklakla Primus registratum

 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mendoj ky qe ka hapur keto tema ESHTE DEBIL ne fuqi te dhjete....perse?
  Kqyr
  cia_drogen_anbau_bundeswehr_schutz_mohnfelder_afghanistan.jpg
   
  Al-Punk likes this.
 3. mickecore

  mickecore Primus registratum

 4. sandyymer

  sandyymer Primus registratum

  Thank you for taking the Whataburger Customer Survey. We value your candid feedback and appreciate you taking the time to complete our survey.https://whataburgersurvey.ooo/
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kur Pablo Escobar apo El Chapo,behen te PAVARUR nderhyn CIA apo DEA...dhe BAM.
   
 6. crane mrz

  crane mrz Primus registratum

 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Sume te ashtequajter mbreter te DARIT, hapin tema per mariuhanen apo kokainen.Ky do e rregulloi...gjendjen!!!  PS...KETO SYSTEMA i ka ditur nje 10 VJECAR me PERPARA,sepse nuk eshte idiot si disa enderrues me flamur.
  Shume interesant si hulumtim...me nendetese me...2001.Apo ata BARONET e DROGES me stema ne krah....qlirimtare.
  Komb....PESHTARAK dhe INJORANT+BYTHSHITUR.
   
 8. castmark

  castmark Primus registratum

  Thank you for taking the Whataburger Customer Survey. We value your candid feedback and appreciate you taking the time to complete our survey. whataburgersurvey
   
 9. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Me thene te drejten as qe me vjen ndermend te mendoj per Lazaratin dhe kjo per arsyen me te thjeshte se Lazarati nuk mendon per mua!


  Adea
   

Shpërndajeni këtë faqe