Cfare mendoni per Vajzat e forumit....

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem


  Cfare mendoni per Vajzat e forumit....
   
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  Mendoj se jan te papame,,,dhe nuk rrehen kollaj:D
   
  Step and Sweety el like this.
 3. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  nuk ka lezet qe vajzat te japin komente per vajza ,dihet se do te lavderoheni,por na lini neve djemve te japim pershtypjet tone per ju.psh
  Sweety :e zgjuar, e dashur ...............
  Megg:(per aq sa kam kuptuar ne af) dinake, inteligjente,
  Soul: shume profesionale ne pergjigjet qe jep, e sakte ......................
  kaq njoh nga vajzat nga af, per te tjerat me vjen keq nuk kam pasur kontakt me to
   
 4. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ku me pave dinakerine ti pidi mua?:p
   
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  Sweety e hap dot edhe nje teme Cmendoni per djemte e forumit?
  Se duam tu marrim hakun djemvee :confused:
   
 6. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  sa e poshter,a e ke pare ne cfare dt e kam shkruar,ne ate kohe nuk te njihja fare,si ishe hahhahahha
   
 7. Megg

  Megg Carpe Diem

  Hahahha ok :) ishalla ke ndryshu mendim...:)
   
 8. iLirjam

  iLirjam Forumium praecox

  mendoj se jan te rralla. mua vetem dy me kan ren ne sy deri tani,,do te kisha dashur qe ne c´do minut te dites,,te ishin te pakten dy vajza ne forum. ndihem shum i vetmuar!
   
  Megg likes this.
 9. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ndihesh i vetmuaaar???Moss ,c'eshte kjo fjale ilirjam????:furious:
  Thjesht shkruj se sdo jesh me i vetmuar,,,te kapim un e sweety ne dore e pastaj do thuash oo c'bela..:p:p
   
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Po ra ne doren tone te beje mire te rrije urte.
   
  Megg likes this.
 11. Megg

  Megg Carpe Diem

  hAhA nrm..:D
   
 12. iLirjam

  iLirjam Forumium praecox

  :rolleyes:hehehe dy mace :duku:
   
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Mace por trazovace.
   
 14. iLirjam

  iLirjam Forumium praecox

  rendesi ka qe macet qenkan lozonjare!

  do kenaqem duke lozur me lemsh,,si me ato kotelet e vogla,
  :giggle:
   
 15. mirishahe

  mirishahe Forumium maestatis

  normal jan te pa pame ,sepse une nuk i kam pa kurr
   
  Megg likes this.
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Ke deshire me i pa?kerkoi ne forum.por kujdes mos dalin luanesha.
   
  Megg likes this.
 17. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  ju luanesha,ju jeni mace te egra,hhahahhah :hidhu::kartonikuq::giggle:
   
  mirishahe likes this.
 18. Megg

  Megg Carpe Diem

  Kujdes se kto "macet" te gervishin dhe ste lene te lozesh me to ;)
   
  mirishahe likes this.
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

  Pse kishe gje?Nqs nuk ta kemi vertetuar ,,ta vertetojme :D
   
 20. mirishahe

  mirishahe Forumium maestatis

  mua me pelqejn macet qe gervishin little_cat_card-p137806838523362608q6k5_400.jpg
   

Shpërndajeni këtë faqe