Cfare mendoni per Vajzat e forumit....

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Do me i provu?por kujdes mos mbetesh pa gje nga keto mace.
   
 2. iLirjam

  iLirjam Forumium praecox

  se di c´far te them,,kam frik se do ngel pa gje!:D
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Tashme ke ngel pa gje :D
   
 4. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  he nje here,me se do te me tregosh qe je luaneshe,dhe jo mace e eger hhahahhahahhahhahhahah..............jam shume kurioz te shohim pak ..................he pra megi
   
 5. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  edhe une....................
   
 6. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

 7. Megg

  Megg Carpe Diem

  Hahahhah me pamjen qe ke..............:p...
   
 8. Megg

  Megg Carpe Diem

  I sigurt ??ok
   
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Pidi te rregulloj une.vetem po re ne doren time sigurohu mire.merr masa zemer se kam pune une me ty.
   
 10. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Me pelqejne se jane vajzate te zgjuara dhe nuk ua hedh dot kush kollaj.Si ti Sweety dhe Megg.
   
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Ne jemi super dhe nuk biem pre e fjaleve tuaja .
   
 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Ne jemi super dhe nuk biem pre e fjaleve tuaja dhe ngacmimeve .
   
 13. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  He cmendoni ?
   
  scadarsko likes this.
 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Te mira dukeni deri dikund sipas imagjinates shpresojm mos zhgenjmehemi....
   
 15. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  mendoj se jemi thjesht SUPER :):)
   
  Step and scadarsko like this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  virtualisht te kendshme ....
   
  Step likes this.
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Dobet ....me duken ....:D
   
  scadarsko likes this.
 18. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  ncnccnnncnc
   
  scadarsko likes this.
 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Pse jo?
   
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ela u preke ti? :D
  Emo se shaka ishte ...;)
  Ne fakt une njof antare me te nje periudhe tjeter dhe kam maxx rrespekt !!
   
  scadarsko likes this.

Shpërndajeni këtë faqe