Cfare mendoni per Vajzat e forumit....

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ka disa si dahlia extra femer komunikative dhe diplomate biles, me te kam dialoguar dhe pse jo mesuar se dhe femra shqipare, eshte vertet europiane. Tropojanja gjithashtu, de love que mungon shume dhe ajo eshte extra.... Etj !
   
  tropojanja likes this.
 2. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  sjam dakort jo as un ;)
   
  Hektor12 likes this.
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Debile debile jane disa....... Opinion imi ky dhe se hedh poshte ![/quote]
  Ki kujdes!
  Se si shume ofendime po hedh ne teme dhe ske te drejte te ofendosh askend!
  Po kete quote qe i ke ber Unik kur ai me drejtohet mua me ate postim ??
   
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Une te prekem? Ti kishe shkruajtur ne pergjithsi per gocat, edhe skame pse te prekem une e ta mare personale Le qe asgje nga forumi nuk eshte ne vleren e ne rendesine qe te me prekin
  Edhe e imja shaka ishte ;)
   
  Hektor12 and tropojanja like this.
 5. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ok me duken.pastaj eshte gje tjeter me ke dialogoj me shume apo ke vlersoj me shume ne baze te asaj qe ato shprehin.psh tropojania eshte super
   
  tropojanja likes this.
 6. Step

  Step Enjoy Life :)

  Hajde manipulim fjalesh hajde ncncncncn edhe kan faj femrat pastaj ... Nejse .. Rroft femra krijesa qe ja ben 8:2 dhe shejtonit
   
  tropojanja likes this.
 7. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  FEMRA!! krijesa ma e bukur e ma e mire :)
   
  Step likes this.
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  po te mos ishte burri shejtani do kishte dal e do kishte ik:p
  nje femer e mencur = me nje mashkull budalla:p:D
   
  Step likes this.
 9. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Nuk kam krijuar ide te qarte akoma..... ama s'me pelqen ne pergjithesi lufta e gjinive, per hir te egos. So ju djemte , beni kujdes, kur te vini k'tu t'ju shpallni lufte femrave !!
   
  Hektor12 and Step like this.
 10. Step

  Step Enjoy Life :)

  Ehhhhh ku arrin mashkulli kur ndjehet inferior ndaj femres :D
   
 11. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Mire qe bejme chit-chat, po thoni edhe dicka per vjazat o goca qe te jemi brenda temes
  Der me tani mendimet i kame + per te gjitha
   
  tropojanja likes this.
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  dobet fare :qaj:
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mire duken nga shprehjet ... nga pamja vetem nje njof ... ajo shume mire eshte ....
   
 14. Step

  Step Enjoy Life :)

  Qaj plas ti
   
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Pervec shakave te mesiperme une personalisht skam asnje mendim negativ per gocat e Af :)
  Perkundrazi i falenderoj per pjesmarrjen e ndarjen e opinioneve te tyre me ne te gjithe ;)
  A big huggg per gocat e Af
   
  tropojanja and Step like this.
 16. Step

  Step Enjoy Life :)


  Mos do ndonje medalie tani a me qafsh :D

  Shaka eeee :)
   
  tropojanja and Dreamer like this.
 17. Hope

  Hope dans ton coeur

  m'shkoj jeta tu qajt asni nuk ti qan hallet boh :p
   
  Step and tropojanja like this.
 18. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  po re po :p:p
   
 19. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ka mundesi te qash ne teme tjeter ti? Se na i bere pis oj ky
   
 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po me lind pyteja kush goca? Se shume pake i shof te postojne apo te aktivizohen
   
  scadarsko likes this.

Shpërndajeni këtë faqe