Cfare mendoni per Vajzat e forumit....

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Un mi :p spo t pelqej ee :p
   
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Vajzat mire duken ... kshu me te shkrujtme ....
   
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  Ktu e ke shume gabim ku esht krijesa me e mire me thuaj nje shembull ce keni nje gje te vecante ju femrat ? dhe te kthej nje pergjigje :p
   
  Hektor12 likes this.
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  wow po tani diku do ankohemi ne :p
   
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Aman vec shamin perdore
  Mendoj qe jemi shume te sjellshme :p
   
 6. Hope

  Hope dans ton coeur

  Ju te sjellshem kush ju ka then kete gje (Prifti apo Hoxha ) hahahahaha :p
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Na i ka then vetja jone
   
 8. Hope

  Hope dans ton coeur

  pse re vetem koken tuaj do eceni ju gjithmone medet ma mire beqar :p
   
 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Pse me koken e kujt duhet te ik njeriu , me te tijen normale Ato fijet ty edi vet ti
   
 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  Me fijet e dyve se vetem humbet rrugen besoj
   
 11. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po kur tjetri dy fije ka si i behet halli? Sidomos kur rrezikojne te bien
   
 12. Universal

  Universal AnonymouS

  Forumi pa femra do te ishte si kopshti pa lule,s'ka nevoje te zgjatem.. :)
   
  Mystique likes this.
 13. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Merni cik shembull ju te tjeret merni :p
   
  Hektor12 likes this.
 14. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  mua
  sjena dallaverexhie si ju meshkujt:p
   
  Hektor12 likes this.
 15. Hope

  Hope dans ton coeur

  na I marshi t'ligat ju skeni frym pa ne ju :p
   
  Hektor12 and tropojanja like this.
 16. Hope

  Hope dans ton coeur

  ka mashkull mashkull ,te ishte forumi pa mashkuj do ishte kot me kot :p
   
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po hajt si plakat shtyhen ketej :p
   
 18. mirishahe

  mirishahe Forumium maestatis

  Ejjj eshte plot forumi si dikur
   
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po po plot eshte tek tuk ndonje shkruan dhe vegjetojne pastaj :p
   
 20. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  vertet pse jeni minoritet ne pjesmarrje ju gocat?cfar kerkoni qe forumi duhet te ju ofroje me shume ?
   
  Hektor12 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe