Cfare mendoni per Vajzat e forumit....

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Amon si je bo edhe ti si mister pyetja, fillove te besh sondazhe tashi :D
   
  scadarsko likes this.
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  po a ekerkon tema nje gje te tille zotni?si te pergjigjem kot thua ti?ku jan gocat ne kine ska kan ik ne cinema te gjitha...
   
  Hektor12 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po thuaj ska goca ene pik cte lodhim kot cmendojme per njerez te padukshem ...
   
  scadarsko likes this.
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  do vijne nje dite se kane ngaterruar adresse......
   
  Hektor12 likes this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  ncncncnccn sma ha mendja e kane lene .. dro vijne po sma ha mendja joooo
   
  scadarsko likes this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  fajine ka chatti se i habit atje mbesin te gjith sikur t jet trotuar rrij te gjith.
   
  Hektor12 likes this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  eee ato qe e shofin chatin ate pune kane ...
   
  scadarsko likes this.
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  ato 2-3 kokrra qe jane te mira me duken,gojen brisk e kane :p:p:p:D:D
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Sta lene manget ... shpuze jane ne pergjigje ...
   
  Balahk likes this.
 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Po po,por kane humbur fare.
   
  scadarsko and Hektor12 like this.
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Kane edhe pune te tjera sdo rrine vec ketej
   
  scadarsko and Balahk like this.
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  do shkojne dhe ne kinema ....
   
  Hektor12 likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po po apo ska kinema keteja :p
   
  scadarsko likes this.
 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  pse nuk ka?
   
  Hektor12 likes this.
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po ka por shume pak shkojne e kane mendjen kafeneve ne Shqiperi :p
   
 16. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  te ishin te gjitha si ti, sdo kishte mendjemadhsi e konflikte nforum
   
  Pinky and scadarsko like this.
 17. Universal

  Universal AnonymouS

  Une personalisht mund ta pershkruaj me shume por do them vetem pak fjale....
  I vleresoj per sharmin,sensin dhe embelsine qe ofrojne dita dites ne forum! :)
   
  Pinky and scadarsko like this.
 18. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  Pak mendjemdhaja, por npergjithsi tmira jan
   
  scadarsko likes this.
 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ME I PAR NGA LART AVION HAHHAHAHAHAHA
   
 20. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  AAHAHAHAAHAHAHAHA epo tashi kot sna thoni qe femra fut shenjtanin nshishe
   
  scadarsko likes this.

Shpërndajeni këtë faqe