Cfare mendoni per Vajzat e forumit....

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  tani ska problem se jan shishe te degradueshme e lirohemi shpejt hhahhahaha
   
 2. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  aahahaahahah duhet pak pune
   
  scadarsko likes this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  vetem durim e shishja shkrihe thahah
   
 4. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  Vajzat më sexy dhe më të bukura në botë.....:D
   
  joetisti_ likes this.
 5. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Inteligjente.. i lexoj gjithmone :)
   
  Lisa likes this.
 6. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  edhe unë i kam qejf shumë.....
   
 7. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  sidomos ai gërsheti i verdhë më pëlqen kur bëhet me nerva ...:D
   
  Almaa'95 likes this.
 8. Eronita

  Eronita Forumium praecox

  Inteligjente :D Edhe tbukra normale
   
  joetisti_ likes this.
 9. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Mos na e bej shume qejfin, se na rriten veshet pastaj :p
   
  joetisti_ and agim40 like this.
 10. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  unë e them gjithnjë të vërtetën:p
   
 11. hareid

  hareid Papirus rex

  po te them se jane te mira do te genjeja......E verteta eshte se jane fantastike :)
   
  joetisti_ likes this.
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Shume te mira jane.
   
  joetisti_ likes this.
 13. Universal

  Universal AnonymouS

  Bukuria e eleganca e gjith forumit. :)
   
  joetisti_ likes this.
 14. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Edhe une :p
   
 15. FENIKSI

  FENIKSI Forumium maestatis

  ... ka plot nga ato që fjalët e tyre të mbetetn në mendje, por ka dhe nga ato që ''ta heçin mendjen ... '' ;)
   
  joetisti_ and Almaa'95 like this.
 16. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ahahaha djema!
   
  joetisti_ likes this.
 17. Sweety_boy

  Sweety_boy Forumium maestatis

  I ka lene Zana te gjiths nrn hije hahahah
   
 18. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  C'fare kam bêre une mo ? UAaaa ky :rolleyes:
   
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ne pergjithesi jane goca te mira ;)
   
  joetisti_ likes this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nuk ta japin. :)
  Jane qershia mbi torte !
   
  FENIKSI and Dreamer like this.

Shpërndajeni këtë faqe