Cfare mendoni per Vajzat e forumit....

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 2 Jun 2011.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  HAHAHAHAHAHAHHA
   
  joetisti_ likes this.
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Si nuk doli nje te thote te verteten :p
   
  Hope likes this.
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  Spo shtoj gje un
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Jane te shkathta, te zgjuara dhe te matura. Jane serioze, me humor dhe zemermira. Jane te heshtura, te zhurmshme dhe te qershinjta.
   
  agim40 likes this.
 5. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  Aq bukur e ke thënë sa gjynaf është të shtosh diçka më shumë....:D
   
  joetisti_ likes this.
 6. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  Deri tani mbizoteron mendimi pozitiv
   
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Po ja nisi nga ti boll e keqe je :p
  Pranaj ste merr kush lol
   
 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  E di une
   
 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Une pajtohem me çdo mendim te @Hope duke njohur aftesite e tij ne kete "fushe" delicate :D
   
  Hope likes this.
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Si lagje te pame me duken se di ku rrine me fytyre?
   
 11. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sa mir ma njeh kryt ma :p
  Po kjo el@ sma din hiq per ner qe shkruj per t miren e saj lol
   
  Dreamer likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  jane te mira, shtrigat...
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Si njof shume skam qene gjate ne forum ka ca kohe
   
 14. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Mendoj se Lisa apo si e kishte ajo eshte personi me i deshtuar ne forum, por ama perpiqet e per kete duhet nje duartrokitje.

  Aki vajze je?
   
 15. Aki

  Aki Paint It Black

  yup
   
 16. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Ti Aki psh me pelqen shume, ke nerva te merresh me shpjegime je e vemendeshme ndaj detajave
  dukesh tip i ndjeshem dhe me nje shpirt artistik.
   
 17. Aki

  Aki Paint It Black

  hahahahahahahahhahaha
  zakonisht jam mesuar te me shajne e qortojne, me vjen cudi te lexoj gjera te tilla, po faleminderit :)

  P.S. mos u shpejto ne gjykime qofte te mira apo te keqija, njerezit kane aftesi per te te befasuar :)
   
 18. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Seshte se gjykova, mendim dhashe edhe ndryshon.
  Ki besim ne vete:p
   
  Aki likes this.
 19. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  edhe ti amelia me dukesh vajze me goxha talent...edhe pse kamuflon veten me tisin e te fortes. :)
  zakonisht kte e bejne tipat e brishte te cilet nuk duan asesi te jene te prekshem nga masa...nje lloj vetmbrojtjeje
   
  Ameliè likes this.
 20. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Taradadaaa perdja ra!
   

Shpërndajeni këtë faqe