Chat me Video-Kamera

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Al-Punk, 10 Oct 2014.

?

A do donit nje chat me video-kamera ne forum?

Poll closed 24 Oct 2014.
 1. Po, do na mundesonte te flisnim me kamera me anetaret e tjere

  80.0%
 2. Jo, anonimati eshte teper i rendesisshem

  20.0%
 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ka nje plugin te ri te Chatit ne fund te forumit qe lejon dhe biseda me video-kamera.
  Per ta upgraduar duhen ca para (qe dalin gjithmone nga i njejti xhep :p) prandaj me pare doja te pyesja sa e rendesisshme eshte per ju te kishte nje chat me web-cam ketu.
  Do ju pelqente si ide apo eshte e panevojshme?!
   
  scadarsko likes this.
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Interesante ;)
  Besoj do prit ca kohe dhe ta shikojme nqs ja vlen ta vejme
  Pastaj varet edhe sesa kushton edhe plugin ...psh kushton 20€ ja vlen sepse i jep pike forumit eshte dicka plus qe edhe mund te perdoret.nqs shifra eshte me e madhe besoj duhet shikuar me me kujdes se kohe krize :D
  Rrespekte
   
  scadarsko likes this.
 3. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Pse jo po kjo besoj do i jepte fund chatit sic e njofim deri tani :D
   
  Mistrec likes this.
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ja vlen keshtu forumi behet me réal. N lidhje me vleften monétaire a duhet te ju paguajme juve apo cdo hère qe bejme webcam, kerkohet pagim?
   
 5. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Jo jo, sherbimi kuptohet eshte falas per anetaret! Thjesht duhet te paguhet dicka per sistemin dhe doja ta dija a ia vlen para se te shpenzohej prap. Sic e shihni forumi nuk ka reklama ne kete cast.
   
  Dreamer and scadarsko like this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po e vertet pervec disa reclamave per shitje shtepiash, nuk keni tjera. Ky qe ka ven reklama shitjeje pse lejoni ?tjetra shpenzime te tilla asnjeher nuk i reclamoni antareve?
   
 7. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Jane njoftime dhe jo reklama! Po shohim mundesine e nje seksioni ku ka njoftime nga anetaret dhe te tjere per te rritur interaktivitetin, por pa ndikuar pjesen tjeter te forumit.
   
  scadarsko likes this.
 8. Universal

  Universal AnonymouS

  Mbase jam i vetmi,por me pelqen Anonimiteti :)
   
  Al-Punk likes this.
 9. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Shum fiks me web-cam per ata qe sduan te flasin ne web-cam ta fikin... ose mbyllin po do jet me fiks me web ;) kshuqe ti them lamtumir edhe chatit se na u ben ato ban si buka qe ham :p
   

Shpërndajeni këtë faqe