Chat ne fund te faqes

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Al-Punk, 26 Jul 2013.

?

A e perdorni chatin qe ishte ne fund te forumi?

Poll closed 10 Aug 2013.
 1. E perdorja here pas here

  33.3%
 2. Cfare me duhet chati o vlla, une vi per forumin

  66.7%
 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Dje kemi bere disable ate chat-room ne fund te faqes per probleme sigurie.
  Do doja te dija ne e gjenit te nevojshme apo jo qe te kuptojme ne ia vlen ta rivendosim...
   
 2. backdoor

  backdoor Primus registratum

  Siguria, asgjë më shumë kërcënuese, kështu që unë do të ju rekomandojmë që të mundësojë chat
   
 3. dr love

  dr love Locus omnem

  cfar sigurie....do te thuash se lexohet nga te tjeret???
  po bisedat private ...jan vertete private..apo na genjen mendja?
   
  Hektor12 likes this.
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  hahahah sa vone i kuptoni mer ... e kapet eee
   
 5. dr love

  dr love Locus omnem

  Mua s'me plas shume per chatin.se shum rralle e kam perdorur.
  s'hyj per chat ktu...po privatsia eshte e rendesishme per kredibilitetin e kti forumi...
  do ishte zhgenjyese e kunderta.
   
  Hektor12 likes this.
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mire mire vazhdo se mire e the po kujt ja thua se ...
   
  dr love likes this.
 7. dr love

  dr love Locus omnem

  Besoj se po ja them atij qe ka hapur kte teme..dhe mendoj se nuk e ka hapur kot.
   
  Hektor12 likes this.
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mire ka bere qe e ka heq se na cane veshet duke kerkuar edhe me shit organet imagjino sikur me qene trafikante organesh :p
   
 9. dr love

  dr love Locus omnem

  Interesante..po seks virtual te kan kerkuar?
   
  Hektor12 likes this.
 10. backdoor

  backdoor Primus registratum

  You can completely restore the cometchat for this you just need to update to the latest version
   
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Jo sme kane kerkuar akoma ... na dhine se mbyllen :p
   
 12. dr love

  dr love Locus omnem

  Per mu ta heqin fare..po me beri kurioze kjo puna sigurise
  c'te jete valle?..
   
  Hektor12 likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Thjesht se kuptove me ... dicka behet e vertete kur e beson ...
   
 14. dr love

  dr love Locus omnem

  Jam aq e trashe sa s'e kam kuptuar...siguri flas per te dhenat personale
  jo per gjerat qe kemi shkruajtur...
   
  Hektor12 likes this.
 15. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Nuk ka te beje me mesazhet private, por me sigurine e sistemit ne teresi...
   
  dr love likes this.
 16. dr love

  dr love Locus omnem

  Ju e dini cila eshte me e mira!...Po mp jam kurioze ta di lexohen nga ju?
   
 17. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Kerko t behesh moderatore e shikjon nese ka fshehtesi apo jo....PSE po ja kerkon publikisht ?ndofta nuk te thot verteten......
   
  dr love likes this.
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  hajt varja se mos mbeti cati me zgjidh pune, cave u ka prish pune po varia ... pune virtuale dhe asgje te mos merret seriozisht , ...
   
  dr love likes this.
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  po kaq shume qenkan prekur sa akoma i japim rendesi mire kane bere se vinin kerkesa te cuditeshme ... i befasuar kam mbet ...
   
 20. dr love

  dr love Locus omnem

  Shoku e ka hap sondazh...pse kemi qef ne me bo muhabet..sna e ka fajin njeri
   
  Hektor12 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe