Chat ne fund te faqes

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Al-Punk, 26 Jul 2013.

?

A e perdorni chatin qe ishte ne fund te forumi?

Poll closed 10 Aug 2013.
 1. E perdorja here pas here

  33.3%
 2. Cfare me duhet chati o vlla, une vi per forumin

  66.7%
 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Muhabet le te behet thashe kerkesa , sondazhi eshte si te duket me e mire per privatesine e tjetrit ... nese ia vlen mbaje nese jo hiqeni, seshte vetem ai chat qe ndryshon gje ne funksionim ... ketu shumica e temave jane bere chit chat ... per mua ska nevoje ta heqe se gjithandej bejne chat neper tema
   
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  Mos u demoralizoni njerez :p
  Si chat mund te perdorni conversations !! :)
   
  scadarsko and Hektor12 like this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  opsioni mos e shi u ka prish pune shkruajne e smarrin pergjigje andej prandaj skane mundesi tjeter
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Cuna ju lutem permbajuni temes ketu dhe mos e prishni si shume tema te tjera ne forum.
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  sa rendesi i vene a thua ska menyre tjeter komunikimi . une per vete vetem sharje kam marre aty. po pak rendesi ka. dhe jane ca qe e mbajne veten per re ditur
   
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ehhh po do doktora qe skane lidhje me doktorllekun vec tu sha rrine se sdine te flasin drejt ketej ne tem te ndryshme por vetem tua lyp ne PV femrave rrine
   

Shpërndajeni këtë faqe