Chati i Forumit në Celular/Smartphone

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga scadarsko, 12 Oct 2014.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Me falni per nderhyrjen, thjesht desha dija pse chat forum nuk eshte e mundur me mobile web ?
   
  -Zana- likes this.
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Shpjegohu me mire
   
  scadarsko likes this.
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Edhe une kam te njentin prb, kur perdor telefonin... chati i forumit / dmth dritarja , nuk punon.
   
  scadarsko likes this.
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Pse nuk mundem te hyj n chat forum me sisteme mobile ?aty thote apachee 2222server ont fond forumi shqiperia.
   
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  NE fakt eshte tablete android me i fuqishem se mobile,por nuk mundem te shikoj kete dritare,tjerat ok!aty thote not fond on this server.
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ti do te futesh tek chatti Shqiperia?
  Apo te shkruash me dike ktu ?
   
  scadarsko likes this.
 7. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Nisur nga një ankesë tek një temë që unë mbyll. Jemi koshient që chati I forumit nuk funksionon në celular, por po do I japim një zgjidhje brenda javës
   
  scadarsko and Dreamer like this.
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nqs e ben nga browser i Tel "Request a Desktop site" eshte e njejta gje ?
   
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  [quopeyo"Al-Punk, post: 1005478, member: 5"]Nisur nga një ankesë tek një temë që unë mbyll. Jemi koshient që chati I forumit nuk funksionon në celular, por po do I japim një zgjidhje brenda javës[/quote]
  Flm !
   
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Al-Punk likes this.
 11. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kush te kete probleme me kte program apo me konfigurimin e tij mund te me kontaktoje ne Privat.
   
  Al-Punk likes this.
 12. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Virus .
   
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ca virusi mer? Cja fut kot
   
 14. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Spunon. Direkt me nxier raport... dmth futet antivirusi direkt.... apo nuk ben per tablet ky ?
   
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ca tableti ke dhe ca antivutusi se po me habit?
   
 16. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Samnsung galaxy . Mbase e ka fajin ky po sben ai programi se di
   
 17. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Me thot kshu il programa comechat non funziona raport. Dmth shqip comechat nuk funksionon raporto.
   
 18. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ca galaxy se samsung ka bere nja 300 galaxy deri tani...
  Une kam android 4.4.4 qe po shkruaj tani dhe ska asnje problem
   
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ca versioni android ke ?
   
 20. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  4.2.2
   

Shpërndajeni këtë faqe