Chati i Forumit në Celular/Smartphone

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga scadarsko, 12 Oct 2014.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Cudi se prog duhet te beje....sonte jam me.cel neser do shikoj te postoj dicka te te funksionoje
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Per te gjithe userat qe perdorin chattin e forumit nga cel/smartphone etj, Chatti i Forumit funksionon ne "Landscape mode" nga te gjithe cel/smartphone !!
  Landscape mode mund te aktivizohet ne /Settings Request Destop Site..
  Ne kete menyre skeni nevoje per Apps si psh CometChatt per te shkruajtur mes jush !
  Landscape mode eshte rrotullimi i cel/smartphone nga Vertikalisht ne Horizontalisht.
  Per ç'do paqartesi jemi ne dispozicionin tuaj !!

   
  Al-Punk likes this.
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  U be ;)
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]
   
  Last edited: 11 Apr 2015
 5. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  un futa kete app, ka probleme ky apo...?
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ndiq guiden qe kam postuar me siper per Cometchatt dhe sdo kesh probleme..
  Nqs nuk punon ne fillim shlyeje edhe nje here programin e fike ndeze tel dhe instaloje perseri sipas guides.
   
 7. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  punon por lexova per viruset siper
   
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ska asnje lloj virusi !!
  Eshte i aprovuar nga Appstore i Apple dhe Play Store i Google ;)
   
 9. Thamina

  Thamina Papirus rex

  flm per informacionin tesh ndihem shume ma mire.;):)
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe