Chit Chat me Chatistet e Tjere

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Agjenti_007, 5 Dec 2014.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Chit Chat me Chatistet e Tjere
  Me Te Gjithe Ata-Ato Qe Futen Ne AlbForum-i :)
   
  Haribo, SNAP, NYC11 and 2 others like this.
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  translate in albanian please :)
  P.S mesohuni ti thoni fjalet shqipe TINGELLOJNE dhe DUKEN ME BUKUR :)
   
  SNAP likes this.
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  lol
   
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  haha :)
  SHQIP
   
  SNAP likes this.
 5. Hope

  Hope dans ton coeur

  perkthe marjet :p
   
  SNAP likes this.
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  wow sa kohe kisha pa e degjuar kte fraze haha
   
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  wow si mo se paske kohe pa e degjuar,,qenke moshe me gjyshen time lol hhahahaha
   
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  hahah jo mo jo...cik me pak se gjyshja jote
   
 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hajde edhe nje se u mbush ...
   
 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  ishalla si shkon pran hahhaha :p
   
 11. Hope

  Hope dans ton coeur

  kush asht shoferi lol :p
   
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Shoferin eshte te lokali po mbush serbatorin se ishte ndez drite kuqe :D
   
 13. Hope

  Hope dans ton coeur

  thashe mas ishte esmere shofere m,a :p
   
 14. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Hope Ku Di Kjo esmere Nga Makina Re :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  SNAP, Albo4Ever, NYC11 and 1 other person like this.
 15. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  do mesojme ORE ..lool
   
  NYC11 likes this.
 16. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Kush Tha Qe Se Meson E Meson Dhe Çke Me Ate Pune Ti :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  SNAP, Albo4Ever, NYC11 and 1 other person like this.
 17. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  wow...shqipe nga jugu kjo :p
   
 18. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Top Channel Fiks Fare O esmere :)
   
  Albo4Ever, NYC11 and MeKaNiKu like this.
 19. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  akoma egziston ky emision AMAN??
   
 20. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  esmere Jo E Kane Hequr Kane 3-4 Dite Se Ka Filluar
  Karaday :hidhu::hidhu:
   
  SNAP, Albo4Ever, NYC11 and 1 other person like this.

Shpërndajeni këtë faqe