Chit Chat me Chatistet e Tjere

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Agjenti_007, 5 Dec 2014.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Mirmengjesi Te Gjitheve Dhe Pune Te Mbare ;)
  11221599_1011277242239270_4520710021706150507_n.jpg
   
  Dreamer, Al-Punk, Albo4Ever and 4 others like this.
 2. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ha ha .... Very funny , ja paska arritur majes, lokja :D

  Prsh .
   
  Agjenti_007 and Universal like this.
 4. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 5. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Ju Si E Shpjegoni Kete Gje O Populle ?!
  [​IMG]
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E thjeshte, Vapë :D
   
 7. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  ☺►▌Mirmengjesi ▌◄☺ Te Gjitheve Kalofshi Sa Me Super Sote :)
  Dhe Nje Muaj I Mbare :)
  11891982_870106633068344_2644603382173491665_n.jpg
   
  Jamie likes this.
 8. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Nderkohe Ne Greqi. Femrat Dalin Nga Shtepia Me Koshere Bletesh. :hidhu::hidhu:
  11951860_1228675623824634_249830280345453725_n.jpg
   
  Balahk and Hektor12 like this.
 9. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Mos Feno Se Do Ja Ngecesh Ne Fyt.
  [​IMG]
   
  Balahk and Hektor12 like this.
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Hahhaha sa mire qenka ai
   
  Balahk likes this.
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ftesat e hapura i ka kjo?:p:D:D
   
 12. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  LooooL :D
   
  Balahk likes this.
 13. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  E Keni Share Kote Kete Tel Ja Qe I Herdhi Koha :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  11947624_1152461534769357_1107054946031372460_n.jpg
   
 14. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  [​IMG] [​IMG]
   
  Hektor12 and Aki like this.
 15. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  ☺►▌Mirmengjesi ▌◄☺ Te Gjitheve Kalofshi Sa Me Super Sote :)
  11986609_871369936275347_6864382405094010102_n.jpg
   
 16. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  ☺►▌Mirmengjesi ▌◄☺ Te Gjitheve Kalofshi Sa Me Super Sote :)
  12036843_1675315832681971_5803910801952489649_n.jpg
   
  Mirabel and Hektor12 like this.
 17. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  HaHaHaHaHaHaHaHaHa
  12002091_944280218978605_9102414663885585727_n.jpg
   
  Jamie likes this.
 18. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  U Ftua Koha Tani Do Ndezur Hoxhaku :D
  11056057_945290335544260_4901762005529178295_n.jpg
   
 19. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Mirdita Te Gjithve :(
  12111986_911156768975479_2235382966632141810_n.jpg
   
  Dreamer likes this.
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahhahahah e forte kjo :D
   

Shpërndajeni këtë faqe