Cila eshte shprehja filozofike qe ju terheq me shume?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Djali Adoloshent, 20 Aug 2015.

 1. Djali Adoloshent

  Djali Adoloshent Forumium maestatis

  Si i ri qe jam dhe adoloshent,un mbaj me vete gjithmone ne foto te celularit nje thenie,ku sa here e shikoj kur jam me nerva,qetsohem direkt.
  Nuk mund ta shenoj ne dore cdo dite e te fshihet por e mbaj ne celular.

  "Ai qe do te jetoje i qete dhe ne paqe,nuk duhet te thote sa di dhe as te kritikoje ate qe shikon"
  Benjamin Franklin
   
  Solaris likes this.
 2. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Edhe unë si ju mbaj disa thënie që i download , megjithëse jam në dijeni që ka disa aplikacione që të mundësojne nga një thënie për cdo ditë.

  Për momentin thënia ime e ditës në ekranin e telefonit ;
  [​IMG]
   
  Djali Adoloshent likes this.
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Life isn't about waiting for the storm to pass
  It's about learning to DANCE in the rain!

  Kjo eshte per momentin dhe me pershtatet me gjendjen time! :D
   
  Solaris likes this.
 4. Djali Adoloshent

  Djali Adoloshent Forumium maestatis

  Tani e gjeta!
  [​IMG]

  Tek faqja Urtesi dhe Humor,keni plot nese doni ;)
   
  Balahk and Lisa like this.
 5. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Në facebook? Faleminderit.
   
  Djali Adoloshent and Balahk like this.
 6. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Ajo e autorit tim te dashur
  Lev Tolstoi

  Te gjithe duan te ndryshojne boten...askush vetveten!
   
 7. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  "ska mekatar pa te ardhme
  e ska shenjtor pa te shkuar "
  kjo me pelqen
   

Shpërndajeni këtë faqe