Cilen superfuqi do kishit preferuar ta keni?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Aki, 17 Aug 2015.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  T marr cfr do lloj forme
  Si thua ti @Aki ?
   
 2. Aki

  Aki Paint It Black

  Si Mystique thua ti? Une them tani behu bjonde
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Pse ka dale ne mode ?
   
 4. Aki

  Aki Paint It Black

  Ashtu thone
   
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  hmm paska dale superfuqi e re "Bjonde"
   
 6. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]

  Nuk mbahet filxhani bosh ama. Jeshil... jeshil... jeshil.... po!

  [​IMG]

  Ku eshte Hulk-u?
   
  DarkBlonde likes this.
 7. Aki

  Aki Paint It Black   
 8. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  te shikoja ckam qene ca jam e cdo te jem , para kesaj jete e pas kesaj jete , ne cdo univers , ne cdo realitet paralet , te shikoja fillimin /mbarimin e gjithckaje nese eshte e mundur sepse ska besoj ..te shikoja te gjithe universet , dimensionet , realitet e mundshme , ne kohe dhe pse kjo e fundit nuk ekziston eshte spirale ...

  kaq kisha :D
   
  Artin and TinkerBell like this.
 9. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Uh,kam aq shume per te thene...
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te mundja qe, fjala bie, me nje levizje me dore te veshit (si te ishte nje celes komandimi), te ndryshoja sipas deshires madhesine e organit seksual.
   

Shpërndajeni këtë faqe