Cili eshte peshku me i preferuar

Diskutime tek 'Kuzhina dhe receta gatimi' filluar nga KATALLANI, 17 Feb 2003.

 1. KATALLANI

  KATALLANI Primus registratum

  Cili eshte peshku me i preferuar

  hajde tani tregoni shijet tuaja.....
   
 2. karamel

  karamel Primus registratum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  peshku im me i preferuar quhet speedo, eshte i vogel dhe debil fare car spunon ne akuarium, e se car ndodhi nje here?
  Po lundronte ne fund te akuariumit dhe ngaqe spo levizte kujtove se kishte ngordhur atehere e mora me nje gote ta hidhja te banja, po debili po flinte keshtu qe sa e hodha me erdhi keq qe po e merrte uji dhe keshtu u detyrova ti fusja duret te banja!
  E rendesishma eshte qe speedi im shkon mire!
   
 3. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  Peshku im me i preferuar eshte Levreku,bishtmellenja,Gofo.Lojba,Gjuheza,llampa,skorpioni,Qeifulli,burdullaku,Dentali,koca,bishtezeza,Skallina etj etj
   
 4. gjekec

  gjekec Primus registratum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  edituar.
   
 5. Darien

  Darien Primus registratum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  Jashte teme
   
 6. gjekec

  gjekec Primus registratum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  Jashte teme
   
 7. roald

  roald Primus registratum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  [​IMG] peshu barit dhe ai i gur [​IMG] it
   
 8. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  Per mu osht njala, ndac ne krevat e ndac ne tepsi, jom cun pa pretendime /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  Korani i Pogradecit :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
   
 10. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  peshku qe nuk te ha karremin pa ra ne grep /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  Kur ta thote varkaxhiu mooooo LR-je qe esht' ekspert.... :eek: :rolleyes:
   
 12. Ema

  Ema Goddes

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  Po e leviz icik te kuzhina ket temen me peshk /pf/images/graemlins/tongue.gif !
   
 13. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  Sorry, por une se pelqej peshkun fare
  shume me hala eshte me te ngec ndonje ne fyt shkon si pakoja e vitit te ri ne spital..
  Apo se kam dhe fytin e ngushte.... [​IMG] /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  lal po vaji peshkut?
   
 15. McByrek

  McByrek Primus registratum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  Nga peshqit made in Albania ngordh per troftën. Nga ata te jashtmit, salmoni, the king
   
 16. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  Duto, do ti qe sme pelqen as era e peshkut....
  Gusto gusto kjo dynja lol /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 17. anna

  anna Primus registratum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  pak djegez ky muhabet. ne po u permend ky shoku themi te hy...
   
 18. eM

  eM Paper Moon

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  cdo gje qe vjen nga deti eshte nje mrekulli! yummmm /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 19. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  Pse vetem ata te detit reeeeeee. Ene t'liqenit t'mir jane. :thumbsup:
   
 20. Bora*

  Bora* Primus registratum

  Re: Cili eshte peshku me i preferuar

  mos, pse i gjalle s`ka shije :smash:
   

Shpërndajeni këtë faqe