Cili eshte programi juaj i preferuar televiziv???

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Megg, 8 Dec 2010.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Per mua eshte ''wake up '' ne Top Channel,,,nje program qe te zgjon me energj,dhe nen tingujt e muzikes apo artikujvete ndryshm mbi te rejat e fundit!!
  [​IMG]
   
 2. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  mua me pelqen histori me zhurmues dhe aldo morning...
   
  MegiB likes this.
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Se harrova te them mua me pelqen shume edhe programi DEJA VY
   
  OlaOla likes this.
 4. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  edhe mua shume meqe ma kujtove
   
  MegiB likes this.
 5. MrDen

  MrDen Primus registratum

  Zone e Ndaluar dhe Opinion ~
   
  MegiB likes this.
 6. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Portokallia paska dale komplet jashte liste keshtu?
   
 7. Megg

  Megg Carpe Diem

  Edhe pse eshte hequr nga lista mos ki frike te thuash qe portokalli te pelqen me shume.....Gjithsecili ka mendimin e vet!!!
   
 8. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  By pass show!
   
 9. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  opinion dhe albanians got talent........
   
  MegiB likes this.
 10. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  PORTOKALLIA te shkrin me ate humore.Fiksikm fare eshte.
   
  Narkomane likes this.
 11. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Al pazari tkeqen
   
 12. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Telenovelat e ndryshme :)
   

Shpërndajeni këtë faqe