Cili eshte psikologu juaj i preferuar dhe pse?

Diskutime tek 'Psikologjia' filluar nga Djali Adoloshent, 19 Aug 2015.

 1. Djali Adoloshent

  Djali Adoloshent Forumium maestatis

  Psikologu im i preferuar eshte Dale Carnegie sepse me ka ndihmuar shume ne arsyetimin e jetes dhe shqetsimeve ne jete me ane te librave te tij.

  Po ju?
   
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Une?
  Nje psikologe jo e njohur.
  por mua me ndihmoi te kaloja periudhen me te veshtire te jetes time.

  E i them,faleminderit,pa ty sdo ja kisha dal.
  Me bere te shoh serish ngjyrat e jetes.

  Do te te jem gjithmon mirenjohes.
   
  TinkerBell and Djali Adoloshent like this.
 3. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  Dr. Kol Biba, neurologu/psikologu/psikiatri i elzhes...ai u thet pacienteve merr ket ilac per skizofreni, esht shum i mire....te njetat marr dhe une
   
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Looool..perfundimisht je i papare :p oj cme bere te qesh :p
   
  hurtlocker likes this.
 5. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Nje kolege tek puna ... lool

  Pse ? Sepse gjithmone ja fut gjumit tulle, me sy hapur.. ka edhe Psikologe te tilla.
   
  hurtlocker likes this.
 6. Universal

  Universal AnonymouS

  Ti te pakten e ke pa pagese.. :)
   
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Ne fakt e gjithe forumi ka nevoje per PSIKOLOGE :D
   
  Balahk likes this.
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Jo te gjithe,disa disa ;)
   
 9. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ha ha ... Very funny :)
   
 10. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E bone forumin manikomio ti o goc. Ca jan kto akuza qe i jepni vetes, te shprehesh me dikend dhe imtesisht ti shfaqesh sekrete ndjenja probleme ecetra sdo te thot psikologjisje. Jeni te shkretetuar nket tem
   
  Lisa likes this.
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Jorida Rustemi.
  nga larg e kam pare,e degjuar nga tv.
  dhe me ka dhene pershtypje e nje psikologeje goxha te aft.
   
 12. katsune

  katsune cherry blossom

  Jack Nicholson te filmi Anger management. do ishte nje ndihme e vyer per shumicen e njerezve.   
  TinkerBell, Aki and abs like this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te jete femer, kryesorja.
   
 14. egzon55

  egzon55 Primus registratum

  Feja islame
   

Shpërndajeni këtë faqe