cili eshte qyteti i perferuar

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga princ, 20 Jan 2013.

 1. princ

  princ Valoris scriptorum

  per mua esht deqani:re9:
   
  joetisti_ likes this.
 2. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  per mua eshte beogradi;)
   
 3. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Londer *-* just can't get enough with it [​IMG] kam shkuar vtm 2 her dhe dua t jetoj atje :')
   
  Hektor12 likes this.
 4. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Kam degjuar qe Londra eshte e piset
   
  princ likes this.
 5. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  :confused: Jo! LONDRA e piset joooooooooo :'( Eshte sh sh sh sh sh sh e bkr :D
   
  Hektor12 and joetisti_ like this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Fieri.
   
  princ likes this.
 7. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  ne fier me pelqen vetem ai universiteti qe eshte bere tashi kur ka qeene me perpara drejtoria e policise se qarkut fier.
   
  joetisti_ likes this.
 8. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Gjilani dhe Parisi jane dy qytete shum te bukura. :)
   
  joetisti_ and princ like this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  O njeri sa i informuar qe qenke... !! Po, ajo ndertese eshte shume e bukur. Shpresojme qe te konkuroje ne te gjitha kendveshtrimet me universitete madheshtore.
   
 10. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  ate e di gjithe shqiperia
   
  joetisti_ likes this.
 11. dr love

  dr love Locus omnem

  VLORA vdes per xhirot ne SKELE
   
  joetisti_, Hektor12 and princ like this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Pas Fierit, Nju Jorku :)
   
  princ likes this.
 13. dr love

  dr love Locus omnem

  Fieri eshte kot por ka djem te bukur:p
   
  Hektor12 and joetisti_ like this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Fieri eshte nr 1. Edhe vajzat i ka si yll. Flm per komplinetin.
   
 15. dr love

  dr love Locus omnem

  te paska ik truni ...paske shkrujt nje fjale gabim:p
   
  joetisti_ and Hektor12 like this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  mua Tirana, pastaj Kukesi, Peshkopi Ne rradhe
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  *** komplimentin ( e korrigjova dhe m'u kthye truri ne vend :p)
   
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  FIERI sa e dua...
   
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  mire jam ketu ku jam luan ne mes
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Shkodra.
   
  scadarsko likes this.

Shpërndajeni këtë faqe