Cili eshte vesi juaj me i keq?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Piccolina, 3 Dec 2007.

 1. Piccolina

  Piccolina Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  Ngjyra apo citimi Wande?
   
 2. TheWanderer

  TheWanderer Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  Pyetje ben dhe ti /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 3. Piccolina

  Piccolina Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  Edhe une te dua Wande /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 4. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  me trashegime /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/bier.gif
   
 5. TheWanderer

  TheWanderer Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  Will, ja ky eshte vesi i keq. direkt me trashegime ti /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif Kush foli per trashgimtare ektu /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 6. Piccolina

  Piccolina Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  Po pra, une jam kundra marteses, dua vetem aventura /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 7. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  un fola mo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif

  vdes per keto dashurite virtuale /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 8. Piccolina

  Piccolina Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 9. Shahisti

  Shahisti Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  Flas me gishta, z'di me eshte bere shprehi, ky ves!
  Me siguri ka t'beje me shahun..
   
 10. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  shahu esht per pleqt mo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif lene t'shkretin, esht e vertetume shkencerisht qe t'lodh me shpejt nga trut, se c'te lodhin me t'vertet vitet qe kalojn /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif .
   
 11. Shahisti

  Shahisti Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  hemm, vesi yte na qenka, qe t'mirresh me filozofi!! Me pelqen sinçerisht, ky paramendim!!
  Shahu me pelqen, sidomose kure kundershtari ka nji figure me teper! S'ka ma mire se t'a sfidosh kalin numer 3!! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_boohoo.gif
  ps. filozofi e shahistit!,
   
 12. ismaili

  ismaili Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  Me kruhen hundet shpesh.
   
 13. antip

  antip Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  Pergjithesisht, s'me rruhet ...
   
 14. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  nje nga veset qe kam eshte se filloj behem e besdisshme kur me ngacmojne sendet qe kam ne makine, ose kur i kane kepucet pis dhe me hipin ne makine, nuk e duroj dot kete gje, dhe filloj "mos e prek kete mos e ngacmo ate", me nje fjale i bej te mos me hipin me ne makine ...
   
 15. ismaili

  ismaili Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  ca makine ke ti kshu
   
 16. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  kam nje ford yll fare, po nuk eshte ketu puna, se mund te kesh edhe 3 makina dhe nuk e ke problem nese te behen pis apo te prishen, por problemi eshte qe une jam e fiksuar pas gjerave te mia, dhe sidomos pas makines...
   
 17. antip

  antip Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  Domethon qe i jep gjonat me veshtirsi... ky po qe o ves i keq /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/cool.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
   
 18. shefki

  shefki Papirus rex

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  S'jam i sigurte nese enderrimi syhapur eshte ves apo thjesht nje krim qe mund te ndeshkohet thjesht me nje shqelm b...
   
 19. OaSiS

  OaSiS Guest

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  vallai me te thon drejt e shpirtit mo si i thojn vesi im me keq eshte qe kur shof i femer te bukur fiksohem shum edhe filloj ta zhvesh me sy (shum ves i keq ) tma bojn hallall ato qe kom xhvesh der tani :p
   
 20. SATURN

  SATURN Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  e mire se vetem me sy i paske zhvesh.
  nuk quhet ves!
   

Shpërndajeni këtë faqe