Cili eshte vesi juaj me i keq?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Piccolina, 3 Dec 2007.

 1. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  por enderr .lol
   
 2. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

  vesi me i keq qe nga sikleti prek shpesh floket...dhe buzeqesh me shume se cduhet zakonisht.
   
 3. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Vesi im me i keq eshte smogu ia kthej naj te thitme me 3-4cigare kur jam e trishtuar.Tani e kam lene mbasi me shkakton deme.
   
  Narkomane likes this.
 4. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  vesi im me i keq esht cigarja
   
  joetisti_ and scadarsko like this.
 5. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Besimi i tepruar tek te tjeret edhe pse ndoshta nuk eshte tamam tamam ves
   
  joetisti_ likes this.
 6. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Merzitem shpesh per gjera koti
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  pertoj te dashuroj.
   
 8. brenatohyseni

  brenatohyseni Forumium maestatis

  Vesi im me i keq eshte kur me genjejne dhe i degjoj nuk bej sikur i besoj jam i drwjte per drejte dhe do te jap te kuptosh qe nuk me binde por mendohu mire para se te veprosh dhe flasesh heren tjeter me jep ate qe meritoj sido qe te jete dhe nuk me pelqen te arsyetoj gabimin e bere dy ftyrat i urrej.!!!
   
 9. katsune

  katsune cherry blossom

  nganjehere bej sikur po degjoj bashkebiseduesin por ne te vertete jam e perhumbur ne mendimet dhe fantazite e mia :p
   
 10. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Humbas shpejt interesin. Ne fillim me pelqen dicka per vdekje pas pak kohesh me besdis. E vetmja pjese argetuese e kesaj jane situatat me djemte. Hutohen. Se kuptojne c'ndodhi. Lol
  (duhet te jete e sikletshme te flesh me zemra te zgjohesh me bllok) :p
   
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Jam cik kurioz si natyre
   

Shpërndajeni këtë faqe