CILIN /CILET ANETARE TE FORUMIT DO DONIT T'I TAKONIT PERSONALISHT????

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Wise, 29 Dec 2010.

 1. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  CILET JANE ATA??
   
 2. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  DriniS duket i pjekur, Slevin, Dahline...
   
  OlaOla likes this.
 3. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  MegiB,Klodianen
   
  Sweety el and Wise like this.
 4. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  PO TI OLA????
   
 5. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  une do doja te takoja klodianen, megin ,kokonen dhe mian..ty romi jo se meje merzitur duke te pare cdo dite(shaka)honey...
   
  Sweety, MegiB and Addie like this.
 6. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  ahahah sa koincidence e bukur....
   
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  une do te doja olen megin deliriumin romin mandin kokonen dhe slevin ,o se harrova kondren
   
  OlaOla and MegiB like this.
 8. Megg

  Megg Carpe Diem

  Romin,olen,klodianen,,,,,,,;)
   
  OlaOla and klodiana like this.
 9. peshkatari

  peshkatari Forumium praecox

  Mua me ka marre malli per Tean,Dacin
   
  OlaOla likes this.
 10. Megg

  Megg Carpe Diem

  Se harrova ,,,,so9,,,futbollistin_gr,,stillmandin,kokonen,slevin
  kaq...
   
  OlaOla likes this.
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  une tani do te doja ti takoja te gjithe ne vecanti miqte e mi dhe draizerin.
   
 12. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Do te doja te te takoja ty sweety.el thjesht per shoqeri.
   
  Sweety el and Narkomane like this.
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Me shume kenaqesi te pres ne sarande
   
 14. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Po qenke larg mi dreq.
   
 15. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  scardasco :p tme jepte nje kafe :D
   
  scadarsko likes this.
 16. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Me knaqsi pse jo!
   
 17. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  epo mir
   
  scadarsko likes this.
 18. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  he epo mire keshtu ja e the hahahahaha
   
 19. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Se di per ju.....por une e njoh njeren

  Mirabel ia thone ëmrin
   
 20. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Megg :) :)
  Klodianen mka marr malli
  Edhe kosovaren time tpreferuar :) :) Mirdita
   

Shpërndajeni këtë faqe