Cilin mashkull preferojne me shume femrat?

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Scorpion, 24 Feb 2006.

 1. Scorpion

  Scorpion Guest

  Cilin mashkull preferojne me shume femrat?

  25-ML-412804749-ML-
   
 2. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Mendoj se femrat parapelqejne keto 3 tipe meshkujsh..
  1) Inteligjenti, eshte ai flet per cdo teme/ngjarje te perfshin e ke qejf ta degjosh! Oret me keta lloje meshkujsh duket se fluturojne..
  2) Karizmatiku, femrat vdesin te qeshin pra te jesh pozitiv & entuziast eshte ngjitese. Vetebesim te larte dhe ide te forta keto perfton duke qen prane nje mashkulli te tille...
  3) Indiferenti, ka femra qe ndjehen te lodhura & te besdisura nga meshkujt, indiferenca shkakon tek ato nje interes shume te madh, meshkujt indiferent automatikisht duken me sexy! Me besoni ajo do te dal nga "vetja" vetem e vetem te fitoj vemendjen tuaj me cdo kusht...
   
  Universal, Mistrec and scadarsko like this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  dmth jan preferencat tuaja?
   
  Mistrec likes this.
 4. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Pak a shume 90% e femrave kerkon te mashkulli qe ka ne krah te pakten nje nga keto cilesi.. :) ti te cili grup ben pjese?
   
  scadarsko likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  1_shi NAQE ME IK KOHA PER DURSH.....
   
  Almaa'95 likes this.
 6. bobo

  bobo marksist-enverist

  dihet: ate qe prek me maj tgjuhes majen e hundes, dhe ate qe krun veshin me gishtin e mesit ;)
   
  Mistrec and scadarsko like this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
 8. Universal

  Universal AnonymouS

  Se kuptoj pse duhet te komentojne meshkujt ne kete teme.. :/
   
  Mistrec and scadarsko like this.
 9. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  Preferoj nje mashkull te sinqert, te thjeshte edhe po sqe i bukur pak rendsi ka
  nje mashkull per zemren time, dhe jo per mendimin e te tjereve
   
 10. bobo

  bobo marksist-enverist

  Mire e the!
   
  Last edited: 2 Jan 2015
 11. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Personalisht... Ate te thjeshtin, sinqertin, punetorin... :)

  Respektoj ne max tipin e mashkullit, qe kerkon/ruan/respekton privatesine ne lidhje.
   
  Hektor12 and Universal like this.
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mire thua ti po kujt po i thua me ...:D
   
 13. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Cilin?
  Pff po keta nje prerje kane te gjithe :D
   
 14. Universal

  Universal AnonymouS

  Faleminderit El@ :)
   
 15. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Asgje
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mua jo njehere, per te tjeret s'di gje.
   
 17. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Femra preferoj ato meshkuj qe kane makina luksose dhe mbahen si garipa:bang: sa inate me vjen:bang: qe kam vetem nje biciklete.
   
  Lisa likes this.
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Ehuaa..ja ek fut kot tani...:p
   
  joetisti_ likes this.
 19. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Une per vete preferoj ate qe me preferon zemra ne raport me mendjen :)
   
  SNAP likes this.
 20. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Mos me thuaj ato qe kane biciklete hahahhahahahahahha
   
  Lisa likes this.

Shpërndajeni këtë faqe