Cilin mashkull preferojne me shume femrat?

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Scorpion, 24 Feb 2006.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Po pse jo se nuk ma gjuan asi femer :p
   
  SNAP likes this.
 2. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Cfar ishte kjo se po vras trunin?
   
  Lisa likes this.
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Kjo ishte qe nuk ma ngacmon njeri pra moo :p
   
 4. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Po e kisha fjalen per vete mi te rafte nje thes me EURO metalike ne koke
   
  Lisa likes this.
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Me fal po cpune kom un me ty :p
   
  SNAP likes this.
 6. SNAP

  SNAP Papirus rex

  hahahah Asiher si e friksuar hahahahahah
   
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  ngaterrove teme o xhaje :p
   
  SNAP likes this.
 8. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Ndoshta, mos ma vin re na ka kap skleroza keq:p
   
  Lisa likes this.
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  po prandaj thashe xhaje:p
   
  SNAP likes this.
 10. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Rrofsh te keqen "xhaja"
   
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ata meshkuj qe s'kane shpate prej druri :p
   
 12. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Mashkullin e urt edhe te thjesht :)
   
  joetisti_ likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 14. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Femrat jane te ndryshme,dhe perderisa ato jane te ndryshme te ndryshme jane edhe preferencat e tyre.


  Une psh e dua nje mashkull intelegjent, karizmatik, gjentelman, te vishet me te zeza, te kete tattoo, te jete freethinker, te degjoje vec rock, te jete open minded, i shkathet, te kete mustaqe e mjekerr, te jete maniak, little psycho por i sinqerte dhe me zemer te madhe.

  Ps: Edhe disa gjera te tjera, por sdu te zgjatem :D :p
   
  TinkerBell, Anabell and Livin like this.
 15. Livin

  Livin Forumium praecox

  Ke kjo sdua te zgjatem mduket sikur sdo me bo gojen piss :p me fol llafe tkqija :p :p
   
  DarkBlonde likes this.
 16. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Cdo femer kerkon kapakun.
  Kapaku prihet ne baze te tenxheres.
  Nese behet ndonje gabim ne kombinimin e ketyre dyjave, kemi nje ushqim qe helmon dhe te pa gatuar mire,si rrjedhoje deshtimin e lidhjes.
  Ndersa keto tezat e prefektes s"jane shume racionale,jemi ne nje bote relative ku c"do relativitet perfaqson me te miren e mundeshme te nje personi.
  Ku ka mashkull apo femer qe se quan veten me tipare dhe veti karakteri te mira?!
   
  SiL3nT likes this.
 17. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  @ParentalAdvisory ndjenjat momentale diku tjeter dhe ne tema perkatese.
  Nese ke ndonje mendim rreth temes shprehu me fjale ,dhe mundesisht ti kesh te pershtatshme .
   
 18. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Ate qe punon per pasion dhe jo per te mbajtur frymen gjalle.
  Ate qe puna i duket kenaqesi, detyre dhe obligim per te ndrequr shoqerine dhe boten dhe jo ate qe shkon ne pune per para, pushtet dhe potenca te tjera te ketij lloji. I pari i ka! I dyti JO!

  EK
   
 19. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Dikush po i bie larg e larg nga Kina!
   
  ParentalAdvisory likes this.
 20. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum


  Isha ne Universitet. Nese me kujtohet mire ishte tek stadiumi Skenderbeu ku ishin parkuar te gjithe autobuzet. Hipi ne ate te Fierit dhe fatorinos te cilin pasi e pagova dhe me dha bileten ne dore i thashe «Faleminderit xhaxhi». Ai me veshtroi sikur e kisha share. Me hedh nje veshtrim nga koka tek kembet sikur donte te me maste dhe me tha: Kujt i thua xhaxhi ti. Une sa ty kam gruan.

  E qepa.

  EK
   

Shpërndajeni këtë faqe