cilin vend preferoni?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Wise, 12 Jan 2011.

 1. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  25-05-2006, 06:29 PM​
  Gjeografia e femres

  Cilin vend e preferoni ju?

  Gjeografia e femres

  - Ne moshen prej 18 deri ne 20 vjec femra eshte si Afrika - e eger, e bukur dhe me shume zona misterioze dhe te pavizituara;

  - Midis 21 dhe 30 vjetesh femra eshte si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos per te pasurit;

  - Midis 31 dhe 35 vjetesh femra eshte si India - sensuale, e qete dhe me plot besim ne bukurine e vet;

  - Ne moshen prej 36 deri ne 40 vjec femra eshte si Franca - e shijshme, e pjekur dhe mbetet nje pjese e botes qe vizitohet me kenaqesi;

  - Midis 41 dhe 50 vjetesh femra eshte si jugosllavia - lufta eshte humbur, kurse demet e se kaluares kane lene gjurme te thella;

  - Midis 51 dhe 60 vjetesh femra eshte si Rusia - e shkaterruar, pa kontroll dhe nuk i perfill vizitoret;

  - Ne moshen midis 61 dhe 70 vjetesh femra eshte si Mongolia - me te kaluar te pasur dhe me fitore shume te medha, por pa ardhmeri;

  - Mbas moshes 70 vjece femra eshte si Afganistani - cdokush e di ku eshte, mirepo nuk e viziton askush. ;)
   
  scadarsko, GENIU$, Sweety el and 3 others like this.
 2. Holland2010

  Holland2010 Forumium maestatis

  Shume e vjeter kjo OLA, Ola, gjithesi interesante! :)
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Interesante,,por te them te drejten e kam degjuar edhe me pare!!!
   
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  fantastike.
   
 5. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  e vertete qe eshte e degjuar,,por po ua rikujtoja:)
   
  Anasarande likes this.
 6. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ok,,bravo!
   
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  forca...
   
 8. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  I kam degjuar ne klase mbasi shoqet e klases i kam thashethemexhie-t e qytetit.
   
  Narkomane likes this.
 9. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  - Ne moshen prej 18 deri ne 20 vjec femra eshte si Afrika - e eger, e bukur dhe me shume zona misterioze dhe te pavizituara;

  Afrika lool:D
   
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Kjo mosha 36_40 VJEC me pelqen shume sepse njohin me mire jeten sexuale,te mesojn si behet art !
   
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  pse QEKUR qenka bere ARTE ana sexuale?
   
  scadarsko likes this.
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  po art vetem n sken nuk ka zonjushe e nderuar!
  dhe ne sexe ka pjes arti,si prsh ledhatime,butesia ,fjalet e bukura te dua ectr...e keto nuk jan art per ty?pastaj nje seance sexe te paster hard gjithashtu ka rendesin evecante ....; varet se si e konsideroni ju sex .pastaj ke dhe EROS ku i teri ART eshte.
  http://www.sexart.com/
   
 13. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  18 - 20 vjec = AFRICA! (e bukur,misterioze)
   
 14. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  - Midis 21 dhe 30 vjetesh femra eshte si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos per te pasurit;
   

Shpërndajeni këtë faqe