C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Kordelja, 4 Nov 2002.

  1. gangsterja

    gangsterja Primus registratum

    Per dashurine do te preja damaret dhe emrin e tij ta shkruaja kudo,madje edhe te vdisja per te.
     

Shpërndajeni këtë faqe