C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga albcryptic, 12 Feb 2007.

 1. nardi71

  nardi71 Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Pa breke do qe interesante ne fakt /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
  Pa breke eshte dhe moda!? /pf/images/graemlins/cool.gif /pf/images/graemlins/grin.gif

  Se ne mode eshte te shkosh ne evrope, dhe se fundmi edhe ne shqiptaret, me cthote media, si fillim - apo me se shumti kemi "exportu gjena pa breke" e merrni vet me mend se cdu me thene per ata qe jetojen nga kjo pjesa perendimore. /pf/images/graemlins/crazy.gif Por sic duket nje pjese nga shqiperia po perjetojne bumin ekonomik te kesaj "vlere", se e rendesishme eshte te shkojme ne evrope,dhe duket shembullin po na e enhance politika "liderre" e vazhdimesise. /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 2. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  O nardi71 ne cilin ligj te shtetit shqiptar ndalohet dalja nudo rrugeve, apo edhe me keq, ne plazh? Ne nje vend ku filmat porno kane vite qe jepen ne pike te sabahut ne kanale televizive, krimi na qenka dalja nudo ne plazh.

  Dem kujt i beri Edi, prishi imazhin e vetes, apo te politikaneve shqiptare ne teresi keshtu? Epo Sales s'ia lejon mosha te beje te tilla foto ndaj dhe nuk ka ne arkivin e tij po vetem me dy gishtat lart /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  çna çat trapin... sinqerisht

  skeni pun tjeter mer tipa... po te mos ju iki nje shkrim pa komentuar plot me budalliqe

  nejse,

  p.s. çne jam moderuar...? isha i vetmi ne tem me ate postim
   
 4. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  O nardi71 ne cilin ligj te shtetit shqiptar ndalohet dalja nudo rrugeve, apo edhe me keq, ne plazh? Ne nje vend ku filmat porno kane vite qe jepen ne pike te sabahut ne kanale televizive, krimi na qenka dalja nudo ne plazh.

  Dem kujt i beri Edi, prishi imazhin e vetes, apo te politikaneve shqiptare ne teresi keshtu? Epo Sales s'ia lejon mosha te beje te tilla foto ndaj dhe nuk ka ne arkivin e tij po vetem me dy gishtat lart /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]


  :ne cilin ligj te shtetit shqiptar eshte e lejushme kanuni i dukagjinit por zbatohet apo gjakmaria. /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. u74

  u74 Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Interesat ... keto fotot e Rames dikush me ka thene se jane botuar ne Bosnje ne fillim , nuk e di se sa e vertete eshte ! Se ca i lidhe boshnjaket me zgjedhjet lokale ne Shqipri eshte e cuditshme?!
  Ca demi i sjell ndokujt se si ben plazh Rama ne perendim ? Sidomos kur dihet se ne shumicen e vendeve perendimore plazhet nude jane krejt normale dhe frekuentohen nga te gjitha moshat .
   
 6. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Per mendimin tim TE PAMORALESHMIT jane te paret qe bertasin dhe e mbrojne te ashtequajturin MORAL /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 7. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Mua m'kishte kalu nja dy tre here ne mendje Edi. /pf/images/graemlins/laugh.gif Shyqyr qe i publikuan se me iku nga qefi. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Ti qeke si puna lepurit pra, per 2 minuta maroke pune /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 9. Nordkap

  Nordkap Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Kroacia eshte shteti i pare ne bote qe me 1937 e lejon nudizmin me ligj dhe kritikat ndaj Edit me tregojne se sa ju jeni mbrapa nga shtetet fqinje, i lumte Edit i cili lufton paragjykimet primitive islamike.
  Derisa shtetet fqinje si Greqia,Mali i Zi ,Kroacia e Italia fitojne miliona Euro me ane te turizmit nudo ju e qani koken tuaj.
  Ne kemi lindur lakuriq dhe do vdesim lakuriq.
   
 10. Nobis

  Nobis Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  [​IMG]
   
 11. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Kroacia eshte shteti i pare ne bote qe me 1937 e lejon nudizmin me ligj dhe kritikat ndaj Edit me tregojne se sa ju jeni mbrapa nga shtetet fqinje, i lumte Edit i cili lufton paragjykimet primitive islamike.
  Derisa shtetet fqinje si Greqia,Mali i Zi ,Kroacia e Italia fitojne miliona Euro me ane te turizmit nudo ju e qani koken tuaj.
  Ne kemi lindur lakuriq dhe do vdesim lakuriq.

  [/ QUOTE ]

  Problemi eshte se nuk dime ndonje kryetar bashkie apo burre shteti kroat te ket qen natyrist /pf/images/graemlins/laugh.gif ti nese ke informacion, mund te na sjellesh ndonje shembull, a ndonje malazez, a kosovar... /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Kur gjithe mediat amerikane e boterore nxjerrin fotot e kengetares Madonna qe puth Brtiney ne scene, edhe kjo do te thote se populli amerikan ka paragjykime primitive islamike? /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 12. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  [​IMG]

  [/ QUOTE ]

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 13. 99999

  99999 Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Rrofte degjenerimi i shqiptareve me ne krye Edi Ramen!
   
 14. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  [​IMG]
  99999-ço... kjo foto siç shikon, ska nevoj te komentohet...


  kshuqe ju lutem te nderuar antare te Albforumit mos e prishni temen /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 15. 99999

  99999 Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Kjo s'eshte foto, eshte montazh.Humori ka lezet por edhe ai ka limitet e veta. Kjo nuk eshte nje karikature e montuar por eshte nje fyerje e poshter. Ta besh kete gje ne ndonje shtet tjeter perendimor apo lindor, ha plumbin pa asnje lloj diskutimi.
   
 16. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Ne fakt mire e ka ky 99999çi, eshte fotomontazh. Po te kishte qene foto reale, Sala dhe Koli do kishin qene me zogun e Edit ne goje /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 17. Mortal

  Mortal Guest

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  PO i pergjigjem titullit te temes:

  Po i jepni shume rendesi...
  God, 8 faqe postim ne lidhje me kete gje. Duket se s'keni me c'te merreni. Shume kohe te lire neper duar.
   
 18. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  hahahaha

  nejse,

  i largohem temes sepse 99999-çi filloj duke permend plumbat /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 19. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Ose Koli duke "pastruar" tironcin Edi nga gjethet e rrushit, dhe Sala duke pastruar rrushin e Edit nga gurkali /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 20. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  mir ne qe diskutojm, po ti moj SHEA... çke qe gricesh...?

  apo te vjen keq qe i kan von gjethe Edit tek kazzua /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe