C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga albcryptic, 12 Feb 2007.

 1. Mortal

  Mortal Guest

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Kam qefin time.
  Edi doli laskuriq e nuk u kritikua perkundrazi po perkrahet nga tipa si ti /pf/images/graemlins/wink.gif qe deshirat e tija i atriubuon tek tjetri, Pschy. 101...lol , dhe ti behesh interesant me mua.


  lol
   
 2. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  çrendsi ka dalja e Edit lakuriq ket jo qe se kuptoj... por as me intereson ta kuptoj

  jo per gjo po ajo s'esht foto ku Edi esht duke vjedh Bank apo duke vra rob ne France... por thjesht nje foto nudo ne nje plazh apostafat per ate gusto

  dhe nje diçka SHEGUSHE... un interesantin skam nevoj ta boj ktu sepse jam thjesht per qefin tim te argetohem kte koh qe ri ktu,

  interesanti... me del natyrale ne realitet
   
 3. Mortal

  Mortal Guest

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Good. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. 99999

  99999 Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Mos u merzisni se pas ca kohesh do dalin vidiot e Edit me zezake, te filmuara ne kartierin gay ne France.
   
 5. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  po pastaj?
   
 6. 99999

  99999 Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Juve te PS-se u paska kape te gjitheve semundja e bythes.
  Fare e keqe.
   
 7. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  avatari im nuk eshte PS ....qorr /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif


  ah se u kujtova...prandaj po vujne dhe Parizianet se e kane kryetarin e bashkise homoseksual...
   
 8. 99999

  99999 Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Harrova qe ju pedet s'kini parti!
  ha ha ha
  mos u merzit se po bej shaka
   
 9. 99999

  99999 Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Parizienet ia futen thiken dhe e çuan ne spital kryetarin e tyre homoseksual.
  Ai shpetoi ne fill.
   
 10. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Urte mer mos e banalizoni, shshsh me leni te shoh lajmet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  jo nuk merzitem...nuk jam pede se jam femer /pf/images/graemlins/laugh.gif...
  po te isha mashkull ndoshta edhe mund te isha...ty nuk te prish asnje pune apo jo...

  sa per fotot nuk e kuptoj dot pse duhet te hapej teme!...eshte njesoj si te shkoj SALA ne hamam...ne banja turke ose romane...dhe ta nxjerrin ne foto nudo!...do ta shajme pse nuk ka vene peshqir para?!!! Pse nuk ka ndenjur me rrobe banjo ne nje vend ku te gjithe shkojne dhe jane NUDO!
  Aman se late nam...me keto mentalitete...

  te pakten u siguruat ju meshkujt qe edhe EDI qenka si gjithe te tjeret... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. ados

  ados Primus registratum

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Bravo Dahlia..i vure pikat mbi I.
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Parizienet ia futen thiken dhe e çuan ne spital kryetarin e tyre homoseksual.
  Ai shpetoi ne fill.

  [/ QUOTE ]


  Homofobia eshte njerezore...Mentalitetet jane te veshtira per tu ndryshuar kudo...
   
 14. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: C'mendim Keni per FOTOT e RAMES

  Akoma tu u mor me rrushin e Edit? Po mosni ore se e latë pa gjë /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe