Cmendim keni per postuesin e fundit?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Pershendetje,
  po e hap nje loje te re,keshtu mund te krijoni nje ide se cmendojne te tjeret per ju.

  Jepni mendimin tuaj per postuesin e fundit.

  Loja filloj....
   
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  Hmmm ne fakt e kam hap nje teme te tille une,,po hajt se po e dyfishojme..Ok
  Shkurt e shqip .....je e qejfit
  bravo mi goc ;)
   
  mirdita likes this.
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  megi shume e zgjuar dhe nje goc persembari.
   
  Sonia007 and mirdita like this.
 4. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Ti je goc e sinqerte,e thjeshte e zgjuar(besoj se do te jesh simpatike)dhe ke nje karakter te forte,ne te ardhmen tende mund te behesh nje filozofe e degjuar(tia kalosh PLATONIT).
   
  Narkomane and Sweety el like this.
 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  nuk dua tia kaloj asnjeja......
   
 6. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Pse s'te pelqen te behesh dikushi dhe ti shesesh mend armiqve????
   
  Narkomane likes this.
 7. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Komplimentet e mija Sweety sepse je shum e zgjuar,esht nje tem shum e bukur
   
 8. Megg

  Megg Carpe Diem

  mirdita- e cilter duket ;)
   
  mirdita and Sweety el like this.
 9. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Meggi je shum e zgjuar
   
  Megg likes this.
 10. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  Mirdita - goc e mire paraqitet..
   
  mirdita likes this.
 11. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Really Wise!
   
  Wise and mirdita like this.
 12. Megg

  Megg Carpe Diem

  Really Interesting.! :p
   
  mirdita likes this.
 13. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Smart girl ;)
   
  Megg and mirdita like this.
 14. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Faleminderit Wise ashtu edhe jam :)
   
  Wise likes this.
 15. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  sweet girl ;)
   
  mirdita likes this.
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  e embel si gjithmone
   
  mirdita likes this.
 17. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  A funny yet sweet person ;)
   
 18. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  sonia-nice girl..
   
 19. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  wise-wise girl:)
   
  Wise likes this.
 20. Soni_gj

  Soni_gj Primus registratum

  pretty!
   
  dev likes this.

Shpërndajeni këtë faqe