Cmendim keni per postuesin e fundit?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. lady antebellum

  lady antebellum Forumium maestatis

  Le te shpresojme:engjell:
   
  Kondrapedali likes this.
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  vajze me probleme shkrimi ne anglisht :p ahahahahh tallem
  E miiiiiil
   
  Sonia007 likes this.
 3. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  e kisha serizisht une sepse me plq shume lady antebellum ;) pranadaj jo me te keq
   
 4. lady antebellum

  lady antebellum Forumium maestatis

  Nuk e kuptova ne ishte per mua apo jo.Edhe me te keq ta kishe,no problem;)
   
  Sonia007 likes this.
 5. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  ishte per ty sepse me plq gurpi qe kishe presudonimin(usename-in) kaq :)
   
 6. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Romantike
   
 7. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  une ROMANTIKE! Ketu ja ke fut kot...Ja ta them une : 1.Ambicioze 2.Me besim ne vetvete 3.Me temperament te nxehte etj etj etj Po ROMANTIKE???????? Ci ke kto m?? >:O
   
 8. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali


  Disi e papjekur ... :D

  Tema quhet "Ç'mendim keni për postuesin/en më lart". Ky është mendimi im mbi ty (një pjesë e tij).
   
  gurax likes this.
 9. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  UNE E PAPJEKUR! Ok ne rregull sa te te mbush mendjen ty une shkoj 100 vjec dhe jo vetem piqem po edhe skuqem edhe digjem ok. Flet ti per pjekuri 35 vjec dhe merresh me adoleshent ;)
   
  Kondrapedali likes this.
 10. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Nuk kam pretenduar kurrë se jam i pjekur.

  Pak lojcake ...
   
 11. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  lojcake????? Me falni injorancen e!:(
   
 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  sweet girl
   
  Sonia007 likes this.
 13. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  anglofone:D
   
 14. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  Shume i zgjuar..
   
  Kondrapedali likes this.
 15. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  :engjell::dashuri::llastica:
   
 16. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  disi modest ,,:p
   
 17. lady antebellum

  lady antebellum Forumium maestatis

 18. Megg

  Megg Carpe Diem

  Gangsta :D
   
 19. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  Megg goce e rralle..sh e mire.:)
   
  Megg likes this.
 20. lady antebellum

  lady antebellum Forumium maestatis

  je shume larg:D

  fotografe e mire:p
   
  Sonia007 and Megg like this.

Shpërndajeni këtë faqe