Cmendim keni per postuesin e fundit?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ti ma kalon...:D
  E miiiiil ♥
   
  Wise likes this.
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  :D
  Mekanike motorrash :p
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  shoqe e mrekullueshme
   
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Cun i mire ia vlen ta kesh mik.
   
  joetisti_ likes this.
 5. ilirarberi

  ilirarberi Forumium maestatis

  hhmmmmmmmmm
   
 6. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  e kam patriot dhe eshte nje njeri shume i mire dhe e respektoj.
   
 7. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Te tre shum te mencur:)
   
 8. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  kurse ti je shume nice yllo.
   
  mirdita likes this.
 9. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Flm :)
   
 10. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  E MIREEE
   
  Sonia007 likes this.
 11. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  The best ;)
   
  Wise likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  vajze super
   
  Wise likes this.
 13. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Djale fisnik :)
   
  joetisti_ likes this.
 14. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  smart girl..:)
   
  Sonia007 likes this.
 15. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Njeri i ditur
   
 16. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Se njoh.. Po meqe mka pershendetur nja dy here, le te themi : vajze e respektueshme :D

  (Mos m shani shum) :p :p
   
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Vajze e mire duket :)
   
 18. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Po tregohem e sinqerte, se sdi te genjej une..
  Ky larte, kshu si kone vogel me ngjan, shkon nga fryn era :)
   
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Vajze e mire por nxjerr konkluzione te gabuara :)
   
 20. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Kone e vogel e bindur..
  Hajde ktu kuç - kuç.. Bindet! :)
   

Shpërndajeni këtë faqe