Cmendim keni per postuesin e fundit?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  romantike
   
 2. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Sdi gjaaa
   
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  Bjonde e keqë lol :p
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  problematik..., ngacmon vajzat :p
   
  Hope likes this.
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Interesant! Nuk është që e njoh në fakt.
   
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Eshte çapkene..Me pelqen:)
   
  TinkerBell likes this.
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Po me hater :p
   
 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Miqësor :)
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e thjeshtezuar
  ... dhe i ka hije ...
   
  TinkerBell likes this.
 10. Artin

  Artin Papirus rex

  Nga fotografia që ka zgjedhur, besoj se është i aftë në informatikë, nga ana teknike.
   
  joetisti_ likes this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Vdes për këngë sensuale Behgjeti :p, e sidomos për çajin.
  Kaq kam mësuar.
   
  joetisti_ likes this.
 12. Artin

  Artin Papirus rex

  Më duket ashtu siç ka dhe emrin... një zilkë, e cila tringëllon ëmbël nëpër forum, por që vjen rrallë...
  Kuptohet... kohë provimesh e detyrimesh shkollore...
   
  TinkerBell likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  dmth po te kisha ne foto organin femeror, do te isha gjinekolog? :)

  i zellshem, respektues, komunikues.
   
 14. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Jo do ishe pervers :D

  Shume i hapur
   
  joetisti_ likes this.
 15. Artin

  Artin Papirus rex

  Nga fotot që vendosin anëtarët, dashur pa dashur krijojmë edhe ndonjë ide për ta. Se një foto që vendoset si maskë, e ka pasur dhe një arsye, ose një mendim, nuk është vënë kot. Ose të paktën kështu më duket mua.

  Joetisti, nga mënyra si shkruan, duket i shkolluar, i sjellshëm, e tip i qetë.
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mos e ndrysh mendimin, thuaja tjetrit ne sy c'mendon per te :D

  te imponon afrimitet te respektueshem me menyren e qete por njekohesisht edhe te trazuar te mendimit. E permbajtur, por edhe shume shprehese.
   
 17. Artin

  Artin Papirus rex

  Ela... nuk e njoh shumë... vetëm dje e pashë që shkruante... por me aq sa lexova, më duket gazmore. Në humor të mirë dmth, që nuk mërzitet kollaj.
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me energji pozitive
   
 19. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Qe kur largohet i merr kohe te kthehet
   
  joetisti_ likes this.
 20. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  S'njoh mër jahu. :)
   

Shpërndajeni këtë faqe