Cmendoni per Anketen tek Gjeli Vizion

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga SkinArt, 19 Apr 2003.

 1. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Cmendoni per Anketen tek Gjeli Vizion

  Si ju duket si emision? a i ploteson kerkesat,hallet,deshirat e ketij populli duke ngrejtur nje emision te tille. Mendoni se anketa qe ngrehet nga staff i tv Gjeli eshte e drejte ne strukture.
   
 2. Guest

  Re: Cmendoni per Anketen tek Gjeli Vizion

  Une nuk kam mundesi ta shoh <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
  A ka mundesi te na thuash shkurt per cfare behet fjale ?
   
 3. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Cmendoni per Anketen tek Gjeli Vizion

  Staff tv Gjeli perdit nga ora 16:00 deri ne oren 18:00 ne emision Anketa vendos pyetjen e dites dhe populli duke i marr ne tel ne numrin qe eshte len shenim jep opinionin e tije rreth temes
  psh tema e sotme ishte pak a shume

  <span style="font-style: italic">Kush e ka arritur suksesin ne keto vite qeverisje si kryeminister <span style="font-weight: bold">Fatos Nano</span> apo <span style="font-weight: bold">Ilir Meta</span> kjo ishte tema e dites gjate votimit shikohen kush votohet me shume nga populli</span>

  Per mendimin tim qe e ndjek per dite me duket emision shume me vend

  kjo eshte pak a shume
   
 4. Guest

  Re: Cmendoni per Anketen tek Gjeli Vizion

  interesante &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/smile.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
  Une mendoj se fatos nano
   
 5. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Cmendoni per Anketen tek Gjeli Vizion

  Tjeter njeri e ndjek emisionin?
   

Shpërndajeni këtë faqe