cna duhet tjeter ....

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga kafka mister, 25 Nov 2011.

 1. kafka mister

  kafka mister Forumium praecox

  ne kemi gjithcka dhe skemi asgje njekohesisht ,per te jetuar apo pasur dicka nermjet ketyre dy opsioneve
  Cna duhet tjeter ?!....................
   
 2. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Tjeter na duhet edhe dashuria mbasi kohet e fundit ciftet po perjetojne krize.
   
  kafka mister likes this.
 3. kafka mister

  kafka mister Forumium praecox

  ti keke e vdekun per dashuri po shko dashuroju nji here e mire bre
   
 4. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  VETEM PAK PAQE NDOSHTA ....
   

Shpërndajeni këtë faqe