Dallavere

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga SkinArt, 21 Apr 2003.

 1. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Dallavere

  Dallaveraxhinjt me te medhenj te keti forumi gjithashtu dhe ato me te vegjlit te postojn dallavere nga me te ndryshme KTU!
   
 2. lil-butterfly

  lil-butterfly Primus registratum

  Re: Dallavere

  une futem tek te vegjlit edhe s'kam bere shume :angel: :angel:
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  un e mbaj veten per tek te medhenjte po se di ku me klasifikoni ju /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. lil-butterfly

  lil-butterfly Primus registratum

  Re: Dallavere

  une te klasifikoj tek njerezit "HOT" :wub: :wub:
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  fenksh o gjishe :wub:
   
 6. lil-butterfly

  lil-butterfly Primus registratum

  Re: Dallavere

  mbese gjej nje avatar tjeter mi edhe bejme ca dallavere per qejf pastaj, fusim icik robt ne sherr :rockband: :rockband:
   
 7. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  po ku ta gjej me??!! :confused:
   
 8. lil-butterfly

  lil-butterfly Primus registratum

  Re: Dallavere

  hajde se po i fem gjishit qe te te gjej nje per ty HOT sic je edhe vete /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 9. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  rrofsh gjishe..ma gjeni nje sa me shpejt se mu cpifen keto qe jane ketu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. lil-butterfly

  lil-butterfly Primus registratum

  Re: Dallavere

  kam gjetur une ca per ty mi mbeseeeeeeeee qe se ke idene. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif jane hot fare fare

  mi kujto ne chat qe te ti tregoj
   
 11. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  okkkkkk rrofsh gjishe..ishalla jane te bukra edhe na i lejojne me i ven ktu /pf/images/graemlins/smile.gif
  P.S: aman me mua me gjete qe te te kujtoj e?? mua me ka zene skleroza keq fare /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 12. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Dallavere

  kjo lil qeka dallavere fare /pf/images/graemlins/tongue.gif edhe pse ne fillim se dha veten qe se dha
   
 13. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Dallavere

  vallai kur po dilja ne rruge sot pashe nje grua po uleriste me te madhe ne mes te rruges rrofte Fatos Nano nuk i duam paret tona ? un kete se kuptova mbase ju do thoni ja futa kot po crendesi ka rendesi ka qe ajo gruaja po thonte nuk i dua paret ca mendoni ju ka te drejte ajo te themi nuk i duam paret tona
   
 14. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Dallavere

  i dini 3 ligjet e teatrit ?

  1)Nqs koha eshte tmerresisht e keqe dhe ne rruge bie shi ta dini qe ne salle ka pak spektatore

  2)Nqs koha eshte tmerresisht e mire dhe ne rruge ben vape ta dini qe ne salle ka pak spektatore

  3)Nqs ne salle jan prishur te gjitha kondicioneret dhe nuk punon asgje ta dini se salla eshte plot me spektatore
   
 15. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  kto postimet e fundit un si kapisha..clidhje kishin me dallaveret??
   
 16. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Dallavere

  HotGirl po ta shpjegoj kuptimin e fjales dallavere

  muhabete kot me kot anyway like a chit chat dmth mund te thuash kot me kot gjera qe te vin ne mend un e nisa me ato po mund te thuhet dhe thashetheme verdalle me nje fjale Shkruani kot me kot /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Dallavere

  Lajmi ores se fundit

  Neser ora 7:30am ne burgun e tiranes 313 njoftohen te gjithe te burgosurit nga ato më me krime ordinere deri ke ato me te bujshme se do te marrin lirine e shume pritur

  Gjithashtu njoftohen te afermit e burgosurve qe te paraqiten 20min me perpara orarit per te terhequr femijet e tyre burgaxhi

  Burgu 313 Tirane 2003
  Nga Drejtoria
   
 18. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  po ti ma shpjegon mua fjalen dallavere e? :lol:
   
 19. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Dallavere

  postimet e fundit kishin te benin me dallavere qe keshtu... :lol:
   
 20. lil-butterfly

  lil-butterfly Primus registratum

  Re: Dallavere

  po s'keni turp ju qe merreni me dallavere :smash: :smash:

  hajde mesoni icik tani :book: :book:
   

Shpërndajeni këtë faqe