Dallavere

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga SkinArt, 21 Apr 2003.

 1. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Dallavere

  O hoto,ca kuptimi ka-hiqma tullacllekun?????
  e forte kjo!!
   
 2. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  ic kot me ra ne sy e kam von /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Dallavere

  :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 4. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Dallavere

  Blendo po vjen vera dhe do plasin rrobat e banjes, me nje udhetim ben dy pune, ka te drejte goca do hame dynjane me brisqe... /pf/images/graemlins/wink.gif Damn edhe ato astra kane dal nga perdorimi... che vergogna.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  ssssshttttt mo na e qit bojen ktu ti mi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Dallavere

  Vogelushja akoma me astra i heq tegelin ti bohh ca bo mi paske ngel prapa botes /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  or po te rrujn na paret ato te tjerat qe kan dal ne mode tashti..ehuha ku ka si astra /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ka dal ene gillette me cmim te arsyshem /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Dallavere

  It's me kishte marre dipllomen ne shkolle,me ka ftuar edhe per kafe!!!
  dipllome=kafe
  jo nuk ka mundesi,do t'ja shkaterroj ekonomine!!
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Dallavere

  kjo eshte e pa drejte
  dipllome=kafe
  do t'i flas une asja vajze qe te te ofroje me shume :wub: :kiss:
   
 10. it's me

  it's me Primus registratum

  Re: Dallavere

  Pse mos u hapen gje depot keshtu qe dashke me shume ti Blendo????
  Hajt mo se po ta jap edhe nje gote me uje.
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  jepi cianur mi me sars mrena ene ta heqesh qafe /pf/images/graemlins/laugh.gif
  jo me mire jo se gjynof :angel:
   
 12. it's me

  it's me Primus registratum

  Re: Dallavere

  Jo mise gjynaf i shkreti me cianur thote kjo. :smash:
  Pak kocifoz me mire per minjte /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  ihihihihi kur e lexoi kete te cianurit ai me tha mua : po ste dhashe ilac per minjte ty ta shofesh ti..ihihihi
   
 14. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Dallavere

  degjova diku se sars e paska nje te mire te hiqka romatizmen ? shpresoj te jete e vertet se po i mbaroka pune atyre qe vuajne
   
 15. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  opaaaaa ju gjet ene ilaci blendit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Dallavere

  iiiiii kjo sa egoiste. /pf/images/graemlins/laugh.gif jepi mi cunit nga ajo gjoja e mire qe te kenaqet ai, pastaj edhe ti do kenaqesh. me i kafe i limonate s'i dilet ksaj pune /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  jemi naj omelsine qe ai pastaj te shofi endrra nga ato (e di vete Blendi per cfare lloj endrrash flas una :smash: :smash: )
   
 17. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Dallavere

  Ja fluturuat mendjen fare ketij blendit ju
   
 18. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  kam vendos qe blendin ta mbyllim me nje klinike per psikopate!!
  si thoni ju goca cuna??
   
 19. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Dallavere

  ca ti bosh, jeta nuk eshte gjithmone litar, ka te perpjeta dhe tatepjeta.
  sikur te ishin gjithe hallet e njerezve si keto qe i kane rene Blendit :smash: :smash: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband:
   
 20. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Dallavere

  mos i bini kaq rende te shkretit, ai nuk eshte i keq ne thelb :wub:
  rrusho e shef ti si te mbroj una??? :wub: :wub:
   

Shpërndajeni këtë faqe