Dallavere

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga SkinArt, 21 Apr 2003.

 1. insane

  insane Guest

  Re: Dallavere

  dhe kush e kishte me ty?!?!?!?
   
 2. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Dallavere

  sorry lalo
  mos gjuj
  na fal
   
 3. insane

  insane Guest

  Re: Dallavere

  /me slaps heleon of troy with a big large trout!!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Dallavere

  [​IMG]
  ok then edhe una te perqafoj
   
 5. insane

  insane Guest

  Re: Dallavere

  dhe ai tha...kapi ato gishta dhe futi ne...
   
 6. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Dallavere

  dhe ajo i tha
  forget it se ti nuk di as te luash
  too agressive & rude
   
 7. insane

  insane Guest

  Re: Dallavere

  perverse...
  ...ne hunde (ishte vazhdimi!!!)
  helena troja --> [​IMG]
   
 8. insane

  insane Guest

  Re: Dallavere

  correcting myself.
  helena trojes!!!
   
 9. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Dallavere

  Ok atehere!
  Une po dal ca dite ne pension,meqe dashkeni ju!
  Bye to all!!!!!!!
   
 10. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Dallavere

  c'pate ti mo???
  kush te qiti ne pension ty??????
  double check ihere pastaj fol
   
 11. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Dallavere

  jo po qe ta shofesh!!!!!!!!!!!!!!! :mad:
   
 12. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  na u revoltua blendi..o blendiii cke re cun se me ke akoma mua qe sta le fjalen te te bjeri ne toke /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ika ihere se do dal..shiao
   
 13. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Dallavere

  Hoti e zgjodhe dallaveren se ma bot menjen edhe mu me hy ktu te dallaveret qyqja qyqja
   
 14. Kollarja

  Kollarja Primus registratum

  Re: Dallavere

  Ksaj maces nuk i sillen trute verdall kshu?
   
 15. hot

  hot Hotgirl

  Re: Dallavere

  je bo ne ti dallavere po ho!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Dallavere

  shif rrushi rrushin dhe piqet
  :lol: :lol: :lol:
  hoti
   
 17. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Dallavere

  Nga Hoti e kam ket te mir :kiss:
   
 18. Kollarja

  Kollarja Primus registratum

  Re: Dallavere

  Asaj Hotit i vjen era p*** mi.
   
 19. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Dallavere

  Tema mbyllet per efekt perseritjeje. egziston tema "rrofshin thashethemet" e cila eshte pothuaj e njejte. Per me teper ju lutem postoni aty. faleminderit.
   

Shpërndajeni këtë faqe