Dashuri apo respekt????

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga zarathustra, 6 Jan 2010.

 1. Erditi

  Erditi Forumium maestatis

  as njona as tjetra vetem sex hahah
   
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  avash mo te keputet kerthiza ty
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sakte. Njeri e do te pjekur tjetri te djegur. Personalisht respektin per femren e kam maksimal. Si ndaj shoqeve ashtu edhe ndaj asaj qe e shoh si te dashur.
   
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  nderthurje reciproke e te dyjave
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  respekt per ndjenjat, dashuri per qenien e saj...
   
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  ska pa respekr dhe reciprok eee
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Respekt

  Dashuria iken e vjen,ajo qe ngel eshte respekti
   
  Hektor12 likes this.
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Respekt Besim Integritet bejne dashuri
   
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  te dyja jane te nevojshme
   
  Hektor12 likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po te duhej te zgjidhja njeren nga te dyja, do zgjidhja dashuri. Respekti me duhet me shume kur te jem 90 vjecar kur nje me i ri do te me lere vendin ne autobuz. :)
   
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Te nderthurura mire do qe ...
   

Shpërndajeni këtë faqe