Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga ledioni, 23 May 2005.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  e ke gjet , po jo se svret veten ajo, dashuron jeten
   
  dr love and scadarsko like this.
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ti je dhe ushtarak ma....sduhet me neglizhu as je situation..... sa raste kan ndoll tek njerez me karakter te fort d'obésité e ketij fenomeni?
   
  Hektor12 likes this.
 3. dr love

  dr love Locus omnem

  joooo kurre..po ta kishit zgjat edhe pak do ju vija bombat
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Kriminele..... Ti bombat ne prangat !
   
  dr love likes this.
 5. dr love

  dr love Locus omnem

  do ja punoja..po jo ne sy te tij ama..
   
  scadarsko and Hektor12 like this.
 6. dr love

  dr love Locus omnem


  vetem prangat jo...se me nxihen kycet...
   
  scadarsko and Hektor12 like this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  ja pra por asnjehere sdo ta pranoja termin skllaveri, edhe nenshtrim me duket i tepert
   
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Nuk nxihesh jo se été thash me t fut n oxhak.....
   
  Hektor12 and dr love like this.
 9. dr love

  dr love Locus omnem

  dhe gjithshka te saj..te mira dhe te keqia
   
  Hektor12 likes this.
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  kete po them po spo merremi vesh shqip ...
   
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  PSE lodheni urrejtja ka pushtu qiellin dhue token.....
   
  Hektor12 likes this.
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  varet ca shef ti ne kete rast ... po sbesoj me te kete urrejtje
   
 13. dr love

  dr love Locus omnem


  mendova se do mi vije te kolltuku afer oxhakut
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahaha jo jo se nul abuzoj me sendet e shtetit...
   
  Hektor12 likes this.
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  po me pranga ke kolltuku ... atje mban fort sapunin moj ...
   
  scadarsko likes this.
 16. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Mos e kthe saloon n ne banjo ti mo.....
   
  Hektor12 likes this.
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  jo per institucionet ku prangosesh kka dale ... e mban dhe sigurohesh mos te te bjere :p
   
 18. dr love

  dr love Locus omnem

  Sa te trash jeni..sna leni me u bo pak interesante..
  me lidh kam lidh..po me me lidh s'ja ka arrit njeri deri sot
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  PSE t trash?pastaj mos i je ventes aq siguri se ka mundesi te lidhesh dhe ti menyrat Jan NBA me ndryshmet.....lidhje me spa go,lidhje NBA tangat....et et!iku koha kur thuhaj ja fuss d'y kembet ni kepuc apo ajo fjala shqipe ja ben shu.....en nye !
   
 20. dr love

  dr love Locus omnem

  Ai qe dua mi ka fut dy kembet me nje kepuce..po desha vete ama.....po i zgjidh kpucet e i lidh kur te du
   
  Hektor12 and scadarsko like this.

Shpërndajeni këtë faqe