Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga ledioni, 23 May 2005.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Une do vesh vetem cizme llastiku kur t martohem........
   
  dr love likes this.
 2. dr love

  dr love Locus omnem

  vish corape me mire..se nuk le gjurme
   
  scadarsko likes this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Joooooo corapet kan fill....... e ngaterohem e me lidh!
   
 4. dr love

  dr love Locus omnem

  jo corape leshi mo shoku..llastiku
   
  scadarsko and Hektor12 like this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  He mor ti e shef sa e lidhur qenka ... lodhu me i mbush mendjen tashi
   
  dr love likes this.
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Leshi ehste me i mire se kuron reumatizmen :p
   
  dr love and scadarsko like this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahahaha latex......
   
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Leri mo ato rrena mjekesh...po t hini lagshtina ke maru per kzt dernja...po ruju mos u lag!
   
  Hektor12 likes this.
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  jo more sma ndin per gje skam arrit ala ke mosha per te vesh lesh :p
   
  scadarsko likes this.
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahaha lleshi burr zotni asht!
   
  Hektor12 likes this.
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  cili se ka shume llesha .. vetem mos behen llavesha
   
  scadarsko likes this.
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Aman sa prekesh ma shoku.......maju a je dejshem aaa hahaha
   
  Hektor12 and dr love like this.
 13. dr love

  dr love Locus omnem

  urrejtja eshte me eforte dhe ka raste qe te con ne hakmarrje
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ufff me grat sot kajn mesu dhe si qellohet me pistolet....
   
  Hektor12 likes this.
 15. dr love

  dr love Locus omnem

  Pranej kan frik burrat?
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 16. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po me par vidhet nje banke se sa t merresh me nje femer...
   
 17. dr love

  dr love Locus omnem

  E paske provu..hahaaa..
   
  scadarsko likes this.
 18. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahaha kam pervoj ne Pune ou ndeshem me fakte tilla
   
  dr love likes this.
 19. dr love

  dr love Locus omnem

  Sa mir..paske pune edukative..merrju kodin e bankes
   
  scadarsko likes this.
 20. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Code :cekic, armé zjarri, maske dhe drejtori bankes que jep shenja OK !
   

Shpërndajeni këtë faqe