dava rrotash :)

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga hurtlocker, 30 Nov 2015.

 1. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  mqs ngelet duke me then te gjith rrote, shenje e paster qe askush nga ju sme ka xhan...e tju vij turp per ket...ja nje foto imja sot ne mengjes ne nje kantier detar ne genova me ju mbush mendjen se ka rrota me te medha se une :D :hidhu::dashuri::llastica:...ah per ke ka nevoj per sqarim, un jam ai rrota me i vogel :D

  [​IMG]
   
  Universal, joetisti_ and Dreamer like this.
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Me aq sa kam lexuar prej teje nuk me ke lene pershtypjen se je rrote ashtuje.

  Perkundrazi sa me teper nuk jemi aq me teper duam t'a demonstrojme se jemi rrote.

  Ti te kesh turp eshte me e turpshme se sa te jesh i paturp.

  Kujt nuk i ngrihet ben te kunderten e asaj qe perceptohet.

  Me pelqen shija jote e ngrenies.

  Leri dhite dhe delet menjane dhe hidhju ndonjeres.


  El
   

Shpërndajeni këtë faqe