David Beckham shton koleksionin e tatuazheve! (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 12 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  David Beckham mund të quhet edhe një koleksionist i tatuazheve pasi ka një numër të pafundëm në të gjithë trupin.
  Por ish-superylli i futbollit prezantoi tatuazhin e ri në një event të Belstaff, ku ai është zgjedhur imazhi për koleksionin e ri të veshjeve për meshkuj. 39-vjeçari kishte shkruar në dorën e djathtë ‘Dream Big Be Unrealistic’ insipiruar nga teksti i Jay Z.

  [​IMG]

  Në muajin e fundit, Victoria Beckham postoi në “Twitter” pikërisht këtë frazë gjatë një konceri të Jay Z-Beyonce në “On the run Tour” në Los Angelos.

  [​IMG]

  [​IMG]

  David mori pjesë në eventin e Belstaff i veshur me një xhaketë lëkure dhe xhinse, pjesë e koleksionit më të ri të kësaj marke për sezonin vjeshtë-dimër 2014.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe