Dedikime me kenge

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga NoBoDy, 3 Nov 2002.

 1. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: Dedikime me kenge

  Aurora, flm per kengen. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif U be ca kohe qe s'ke kaluar kendej. Une e di qe edhe mund te bejme llafe ne ndonje teme /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif por quhet debat konstruktiv ne ate rast. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
  Te pershendes edhe une me kete.

  Fifteen feet of pure white snow - Nick Cave

  Kurse Shirazin, do e kallzoj ke Kondra dhe Dahlia qe mban vetem Auroran me hater. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smash.gif
  Pershendetje dhe ti Shire. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif Merre dhe Auroren perdore dhe gjeni menyren t'ju bjeri rruga me shpesh kendej.

  Red red wine - UB40
   
 2. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Dedikime me kenge

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif Guri thank you!
  hope all is well dhe patjeter qe do piqemi se shpejti
   
 3. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

 4. makuciko

  makuciko Forumium praecox

  Re: Dedikime me kenge

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: _ Aurora _</div><div class="ubbcode-body">per McCik
  http://www.youtube.com/watch?v=xWAxaHuwg30 lol

  </div></div>

  Si me kishte shpetuar pa e pare kjo!!!!!!!!!!? Po c'qe hata qe me dergon edhe mua pershendetje!? E kishe zgjedhur, pikes i kishe rene! Emocion fillim-mbarim. Ma bere mishin fulltaka!

  Po ta kthej pershendetjen:

  http://www.youtube.com/watch?v=cEZFSNa2iCE

  Shpresoj te ta kthej sadopak kenaqsine qe me fale.
   
 5. Princesha

  Princesha Primus registratum

 6. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Dedikime me kenge

  me muve e kishe ti mi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/confused.gif

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
   
 7. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Dedikime me kenge

  jo po me at qe kaloi

  m'thuj iher a te pelqeu kanga, a i pershtatet mehalles ton nojfije, si te catrafilum pak, po bukur vec e /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 8. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

 9. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Dedikime me kenge

  u nise me me pershnet mu, e u knaqen meshkujt e forumit /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
   
 10. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: Dedikime me kenge

  sweet Shiraz,aj nou ju nou /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif .

  Gurax , s'njoh urrejtjen une. normal qe diskutohet,diskutojm dhe me vetveten shum her-vetem ktu coptoj dhe ndertoj.pastaj dhe normal te luftoj per gjith at'lodhje ndertimi edhe me ty. gjithmon in bona-fidei. (qesh gjithmon kur mendoj per ate poezin e lilium uaga ) /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
  s'ka shum qe ai nick cave dhe bad seeds kan kaluar ktej,normal qe kam qen ne pol position nkoncert.gud çojs !

  McCik isha duke lexuar tek letersia dhe me mori malli per ty,per dashurin tone ne vargje ironie. lol
  perqafime dhe te falem nderit per pershendetjen. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif  DAHLIAAAAAAAAAA,mund t'pershendes me kte? - http://www.youtube.com/watch?v=zIvm56G-FBk&feature=related /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif .

  per Kondrapedalin , http://www.youtube.com/watch?v=l4Q7urIVYAE /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 11. Ema

  Ema Goddes

  Re: Dedikime me kenge

  O qorr,hate that i love you...na pershatet fiks /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif
   
 12. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Dedikime me kenge

  Pershendes veten me Timbaland -- The way you are
   
 13. Ema

  Ema Goddes

  Re: Dedikime me kenge

  Ev!
  It ain't over till it's over,kendon yt vella :p
   
 14. melankolikjaE

  melankolikjaE Primus registratum

 15. Guest

 16. salome

  salome Primus registratum

 17. katunarja

  katunarja Primus registratum

 18. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Dedikime me kenge

  PER PINKUN DHE GURAX-IN I PERSHENDES ME CRAZY- AEROSMITH.
   
 19. honey_4you

  honey_4you Primus registratum

 20. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

Shpërndajeni këtë faqe