Dedikime me kenge

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga NoBoDy, 3 Nov 2002.

 1. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

 2. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

 3. AKABA

  AKABA Primus registratum

 4. AKABA

  AKABA Primus registratum

 5. AKABA

  AKABA Primus registratum

 6. naishnjehere

  naishnjehere Primus registratum

  Re: Dedikime me kenge

  me ket kong pershnes grupin "na bashkoi forua pas pilafit"

  <object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/pFTUf3F1HDU"></param> <param name="wmode" value="transparent"></param> <embed src="http://www.youtube.com/v/pFTUf3F1HDU" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"> </embed></object>
   
 7. naishnjehere

  naishnjehere Primus registratum

  Re: Dedikime me kenge

  ndersa me kete pershendes te gjithe ato qe do pershendesin pas meje

  <object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_ytLWcLKoo0"></param> <param name="wmode" value="transparent"></param> <embed src="http://www.youtube.com/v/_ytLWcLKoo0" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"> </embed></object>
   
 8. atman

  atman Forumium maestatis

  Re: Dedikime me kenge

  Nje kenge nga Sandra: &quot;Maria Magdalena&quot;, per Rebeken kudo qe ndodhet.
   
 9. atman

  atman Forumium maestatis

  Re: Dedikime me kenge

  Per Mirror (qe ka humbur fare) duke shpresuar qe tingujt e kenges te pasqyrohen ne siperfaqen e saj:

  RAINBOW - Temple of king.
   
 10. atman

  atman Forumium maestatis

  Re: Dedikime me kenge

  &quot;Happy Christmas&quot; kenduar nga John Lennon.

  Uroj te gjithe antaret e Albforumit dhe lexuesit e saj te rregullt apo te rastesishem.
  Gezuar festat!
  Viti i ri 2010 qofte i realizimit te endrave e deshirave. Sjellte mbi te gjitha shendet e lumturi ne jeten tuaj personale si dhe per te gjithe te afermit, familjaret shoket e miqte dhe te dashurit.
  Pershendet edhe vitin 2009 qe mire a keq po shkon me kurrizin e perkulur nga pesha e thesit te tashme plot me fragmente dhe jete njerzish. I pikelluar ndoshta sepse nuk do te jete me protagonist dhe eshte i destinuar te shkrihet ne kohe, apo te renditet ne nje raft si librat, per tu kujtuar rrallehere, ne ngjarje e ndodhi te bukura dashurie, e ndoshta te hidhura. Eshte jeta, i dashur. Lamtumire!

  Gezuar per shume vjet!
   
 11. atman

  atman Forumium maestatis

  Re: Dedikime me kenge

  Pershendes Iliaden, ne shenje mirseardhjeje me nje kenge franceze nga nje kengetore qe dikur ka qene e njohur dhe e vleresuar ne gjithe boten.


  &quot;Mon amie la rose&quot; - Francoise Hardy
   
 12. Harris

  Harris Forumium praecox

 13. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

  Re: Dedikime me kenge

  Hmm ne fakt po e ndryshoj pak atmosferen kenges se mesipere e flm per pershendete Ulven.
  Pershendes te gjitve e ne vecant forumitat e vjeter...
   
 14. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

 15. Harris

  Harris Forumium praecox

  Re: Dedikime me kenge

  thnx goc per pershendetjen [​IMG]
   
 16. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

  Re: Dedikime me kenge

  Pershendes Ty qe je online.
  http://www.youtube.com/watch#!v=IIFbRoYkmwE&amp;feature=related
   
 17. Harris

  Harris Forumium praecox

  Re: Dedikime me kenge

  vetem un e ti jemi online mi goc [​IMG]

  do me pershendesesh mua??
   
 18. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

  Re: Dedikime me kenge

  Ulven ,nefakt ste kam par ty,e jam e sigurt qe kam pershendet dike tjeter.Por hey,eshte kenaqesi te pershendesim dhe anetaret e tjer...nder to dhe ju. [​IMG]

  http://www.youtube.com/watch?v=NzFVziD97Oc
   
 19. Harris

  Harris Forumium praecox

  Re: Dedikime me kenge

  Flm mi kinge [​IMG]

  edhe un te pershendes ty
   
 20. Harris

  Harris Forumium praecox

Shpërndajeni këtë faqe